Magnetid

magnetid

Logoga magnetid – praktiline reklaamkingitus!

Meie käest on hea võimalus tellida oma kuju ja logoga magnetid. Valikuvõimalusena pakume paberist, metallist, silikoonist või märkmepaberitena kasutatavaid magneteid. Tellida saab eri suuruse ja kujuga ning Teile sobiva disainiga külmkaimagneteid.

 • Logoga märkmepaberid magnetil

Tellida saab eri suuruses magneteid või just Teile sobiva kujuga magneteid. Kujunduse tegemiseks soovime logo vektorgraafikas.

 • Logoga külmkapimagnetid

Logoga külmkapimagnetid – paberist, metallist, silikoonist või märkmepaberitena. Tellida saab eri suuruses magneteid või just Teile sobiva kujuga magneteid.

Külmkapimagnet on tore reklaamkingitus kõigile – kodudes, kontorites ja paljudest teistes kohtades!

Lisaks saab seda kasutada kõikjal metallpindadel, markeerida kaupu, kaste või metallriiuleid.

Hinnapakkumise tegemiseks vajalik info: kogus, kuju, mõõdud, tegumood, disain/kujundus


Detailne info

:

Autode kleebised

3M lõikekleebised autole
Autokleebised

Oled tüdinenud enda igavast autost? Tule ja teeme Sinu sõidukile säravad ja silmapaistvad autokleebised!

Autokleebised – soodne võimalus muuta oma sõiduki välimust! Kleebiskiledega katmine kaitseb autot ka kriimustuste jm keskkonna mõjude eest.

Omame pikaajalist kogemust autode kleepimisel ja kasutame selleks kvaliteetseid kleebiseid, seetõttu saame ka pakkuda 3M MCS garantiid.

Pakkumise küsimiseks palun saada oma neljarattalisest sõbrast meile foto ning juhul kui on, siis ka nägemus kujundusest.

Soovi korral saame alati pakkuda omapoolset asjatundlikku disainilahendust.

Seejärel saadame Teile omapoolse pakkumise koos kujunduse eelvaatega.

Infoks: kleebised saab autole paigaldada üksnes juhul kui kleebiste alune pind on korralik ja ei ole roosteplekke. Vastasel korral tulevad kleebised sealt hiljem maha koos värviga.

 


Detailne info

:

Auto reklaamkleebised

Autode reklaamkiled

Auto-reklaamkleebised valmistame kvaliteetsest ning kauapüsivast kleebiskilest, millele anname üldjuhul 3 aastase garantii.

Sõiduki kleepimise puhul soovitame kõigepealt mõtelda, mis saab olema kleebise eesmärk – mis sõnumit ja kellele soovite kujunduse abil edasi anda. Kleepimisvõimalused on piiramatud – alates pisikesest logost või mailiaadressist auto värvi muutmiseni välja.

Vajalik info pakkumise tegemiseks: kui pikaks ajaks on soov kleebis sõidukile paigaldada (kas ajutine või pikaajaline),  sõiduki mark ja mudel, kogus, olemasolu korral teiepoolne kujundus/idee. Allpool leiate erinevate autotüüpide kleebistega katmise mahud. Lisage päringusse ka oma soovitud versioon.

Hetkel kehtib ka reklaamimaksuga maksustamisel põhimõte, et autokleebised ei kuulu reklaamimaksu alla. See annab ettevõtetele suurepärase võimaluse oma logod ja muu vajalik info sõidukile kanda.

Kleebised on kasulikud ka veel sellepoolest, et kaitsevad auto värvi, eriti sel juhul kui auto on suures osas kleebistega kaetud. Hiljem kui autot müüte, saab kleebised lihtsasti eemaldada ja värv on nagu uus. Pakume ka kleebiste eemaldamise teenust.

Selleks, et saaksime teile kiirelt parima pakkumise teha palun lisage päringusse soovitud kiletamise ulatus (versioon 1-6).

Alljärgnevalt toome välja visuaalselt kiletamise mahu, valige palun enda soovitud maht, seejärel saame juba pakkumise teha.

SÕIDUAUTO KLEEBISED – vali millises ulatuses sõiduautot kiletada soovite. 

Sõiduki kleebised vers 1

Sõiduk vers 1

Sõiduki kleebised vers 2

Sõiduk vers 2

Sõiduki kleebised vers 3

Sõiduk vers 3

Sõiduki kleebised vers 4

Sõiduk vers 4

Sõiduki kleebised vers 5

Sõiduk vers 5

Sõiduki kleebised vers 6

Sõiduk vers 6

MAASTURI KLEEBISED – vali millises ulatuses maasturit kiletada soovite. 

Maasturi kleebised vers 1

Maastur vers 1

Maasturi kleebised vers 2

Maastur vers 2

Maasturi kleebised vers 3

Maastur vers 3

Maasturi kleebised vers 4

Maastur vers 4

Maasturi kleebised vers 5

Maastur vers 5

Maasturi kleebised vers 6

Maastur vers 6

VÄIKEBUSSI KLEEBISED  – vali millises ulatuses väikebussi kiletada soovite.

Autokleebised ver 1

Kaubik – vers 1

Autokleebised ver 2

Kaubik – vers 2

Autokleebised ver 3

Kaubik – vers 3

Autokleebised ver 4

Kaubik – vers 4

Autokleebised ver 5

Kaubik – vers 5

Autokleebised ver 6

Kaubik – vers 6

VÄIKEKAUBIKU KLEEBISED – vali millises ulatuses väikekaubikut kiletada soovite. 

Väikekaubik – vers 1

Väikekaubik - vers 2

Väikekaubik – vers 2

Väikekaubik - vers 3

Väikekaubik – vers 3

Väikekaubik - vers 4

Väikekaubik – vers 4

Väikekaubik - vers 5

Väikekaubik – vers 5

Väikekaubik - vers 6

Väikekaubik – vers 6

FURGOONAUTO KLEEBISED – vali millises ulatuses furgoonautot kiletada soovite. 

Furgoonauto kleebiste versioon 1. Kus siis autole on paigaldatud üksnes info ja logo väikeses mahus.

Furgoon – vers 1

Furgoon – vers 2

Furgoon – vers 3

Furgoon – vers 4

Furgoon – vers 5

Furgoon – vers 6

Autokleebised - värvikaart

Autokleebised saad tellida pildil toodud värvidega või siis saab ka printida teie soovitud värvi.

Detailne info

:

Autode ülekleepimine

Autode ülekleepimine – anna autole uus välimus!

Suur värvitooni valik! Autode ülekleepimine annab võimaluse muuta oma auto välimust!  Leiab midagi igale maitsele roosast kuni matt mustani ning võimalus oma imagot muuta kas või kord nädalas ilma sõiduki originaalvärvi kahjustamata.

Kindel kaitse ning lihtne hooldada! Kile kaitse Teie sõiduki värvi nii UV kiirguse kui väiksemate kriimude eest. Üleni kiletatud sõiduk näeb ka aastate pärast peale kile eemaldamist välja nagu oleks alles müügisaalist välja sõitnud. Omame erinevate tootjate paigaldaja sertifikaati. Tootja garantii!

Auto värvi muudetakse enamasti põhjusel, et tegemist on operatiivsõidukiga või on vaja auto/kaubik saada ettevõtte värvidesse. Igapäevaelust võime näitena tuua politsei, kiirabi, taksod, piirivalve.

Üldjuhul kasutame 3M 180CV2 kile. Erinevate värvide puhul on võimalus kasutada ka 3M 100 seeria kilet.

Sellistele töödele anname ka piisavalt pika garantii. Vajadusel vormistame ka 3M MCS garantii. Mille puhul, siis 3M tagab garantii.

 

Hinnapakkumise saamiseks vajalik info: auto mudel, kujundus/idee

 

Saada kohe päring!


Detailne info

:

Autopesu kleebistega autole

Kleebisreklaami pesujuhend

Autopesu kleebistega autole – miks ja kuidas teha õigesti?

Kuidas teostada autopesu õigesti ilma kleebiseid kahjustamata?

Kuna turul on palju erinevaid survepesureid, mille surved on erinevad, tuleb tähele panna järgmisi asju: kui pestakse kilega kaetud pindu siis vee rõhk ei tohi tõusta üle 80 kg/cm2. Vee temperatuur peab olema 65-80 C.

Survepesur peab asetsema 40 cm kaugusel puhastatavast pinnast. Ära suuna veejuga kleepkile serva alla- suuna see külje pealt kilele (risti kile pinnaga).

Juhtudel, kui veerõhk või temperatuur on liiga kõrge,  vett pihustatakse liiga lähedalt või kui vett pritsitakse kile serva alla, on kile lahti tulemise risk väga suur.

Et vältida eelpool loetletud probleeme on parem eelnevalt eemaldada rasv nii, et mustus tuleb lahti ja peale seda pesta pinda väiksema surve ja jahedama temperatuuriga.

 


Detailne info

:

Alternatiivne toode

Šabloonikleebised

sabloon kleebis

Shabloonid ja šabloonkleebised

Kui soovite mingit kujutist värvida, siis on lihtsaim lahendus selleks valida soovitud kujuga shabloonid ja šabloonkleebised.

Šabloonikleebise tegemiseks on mõeldud eraldi liiki 3M kile, mis ei jäta eemaldamisel liimijälgi ja tuleb hõlpsasti ka hiljem maha. Samuti ei reageeri üldjuhul teistele värvidele.

Šablooniga värvimist kasutatakse siis kui on teada, et kile sellel pinnal kaua ei püsi, nt teatud liiki plastikmaterjalid või krobelised pinnad vms. Sel juhul on kindlam viis valida värvimine šabloonide abil.

Nt Laevade detailid on sedavõrd krobelised, et kile seal kaua ei püsi. Sel juhul värvitakse soovitud kujutised laeva detalidele ja kerele šabloonide abil.

Samuti avalikes riietusruumides olevate kappide puhul kasutatakse nummerdamisel šabloonkleebiseid, sest värvitud numbrit ei saa maha kiskuda, erinevalt kleebistest.

Vajalik info hinnapakkumise tegemiseks: logo või kujutis, mõõdud, kogus, paigalduskoht

 


Detailne info

Tarneaeg: 5-7 tööpäeva

Kleebiste eemaldamine

Vanade kleebiste eemaldamine autodelt ja muudelt reklaampindadelt!

Kleebised taluvad üsna stoiliselt tuult, vihma, lund, jääd, maanteesoola ja päikest ning kipuvad aastatega vaid kergelt pleekima ja räbalduma. Need on sagedaisemad põhjused, miks soovitakse kleebiste eemaldamine ette võtta. Teine põhjus on kahtlemata sõnumi sobimatus autoomaniku vaadetega.

Kui soovite kleebiste eemaldamist, siis palun saatke olemasolevast objektist pilt. Sellest lähtuvalt saame hinnata konkreetse töö mahtu ja teha hinnapakkumine. Hinnapäringu saate saata allpool olevalt lingilt.

Üldiselt eemaldatakse kleebised soojapuhuriga. Sealjuures tuleb valida sobivaim temperatuur. Sellest sõltub see, kas liim jääb pinnale või tuleb koos kleebisega. Kui liim on tugevalt pinnale jäänud, siis on selle eemaldamine väga aeganõudev protsess ja nõuab kemikaalide kasutamist.


Detailne info

:

Alternatiivne toode

Magnetkleebised

Magnetkleebised – kujundus sinu soovile vastavalt!

Magnetkleebised kujutavad endast pehmet magnetkummi, millele on peale kleebitud  vajaminev pilt/logo/tekst vastavalt meie kliendi soovile. Magnetit saab igal ajal ära võtta ja jälle tagasi panna. Palju kasutatakse tänapäeval magnetkleebiseid taksodel ja bussifirmadel.

Samuti sobib magnetkleebis teatud kampaania teavitamiseks, mis on aegajalt muutuv! Nt soodushinnad/pakkumised ja muu selline informatsioon mis võib ajaga muutuda. Paigaldamise eelduseks siis loomulikult metallpinna olemasolu, kuhu magnet külge hakkab! Kui metallpinda aga võtta ei ole saame pakkuda tavaliste kleebiste trükki.

Magnetkleebisete materjal tuleb rullist, mille laius on 60cm sellega peaks siis tellimisel arvestama.

Vajalik info hinnapakkumise tegemiseks: magneti mõõdud, kogus, kujundus/idee, paigalduskoht/otstarve

Räägi meile oma visioonist ning leiame koos parima lahenduse!

 


Detailne info

Tarneaeg: 5-7 tööpäeva

Paadi numbrid

Paadi number – väikelaeva või jeti registreerimisnumbrid!

Paadi number mõlemale paadi küljele!

Eesti territoriaal- ja sisevetel liiklemiseks võib kasutada üksnes vastavasse registrisse kantud väikelaeva, alla 12-meetrise kogupikkusega laeva ja jetti. Registrisse kantud veesõidukid peavad kandma registreerimisnumbrit. Meie pakutavad paadinumbrid vastavad kõikidele paadi registreerimisnumbritele vastavatele nõuetele. Tutvu nõuetega siin.

Kleebised valmistatakse kvaliteetsest 3M kleepkilest. Kleebised on UV ja veekindlad, ei tuhmu ega tõmbu kokku isegi otsese päikesevalguse käes ning kestavad välistingimustes aastaid. Järgi paigaldamisel ning hooldusel juhendeid, mida saab alla laadida tootekirjelduse kohalt, ning Sul on ilusad kleebised aastateks. Kleebised sobivad ka kummi- ja PVC paadile. Komplektis on paadinumbrid kummalegi küljele.

Vajalik info hinnapakkumise tegemiseks: paadi registreerimisnumber, kogus, värv.


Detailne info

Tarneaeg: 5-7 tööpäeva
Materjal: 3M kleebiskile

Alternatiivne toode

Kahepoolne kleebis

Kahepoolne kleebis – see on suurepäraseks lahenduseks, kui soovid anda vajalikku informatsiooni läbi mõlema klaasi poole.

Kõige enam näeb igapäevaselt selliseid kleebiseid taksode akendel, klaasist ustel ja ka muudel akendel ja pindadel. Sobivad kasutamiseks igal klaasist pinnal. Pooled võivad olla nii sama kui erineva kujundusega. Vali kahepoolne kleebis!

Kahepoolne kleebis on mõistlik tellida juhul, kui tegu on suure kogusega ja kleebis peab olema nähtav mõlemalt klaasi poolelt. Kahepoolse kleebise pooled (sisemine ja välimine) ei pea olema ühe kujundusega.

Sarnane  tulemus on võimalik saavutada ka juhul kui kleebite klaasile kleebised eri pooltelt kohakuti. Sellega kaasneb aga topelt töö kleepimisel ja tulemus ei jää ikkagi sama ilus.

Väikeste koguste (ca 10-20 tk) puhul läheb aga antud kleebis üldjuhul kulukaks, seetõttu soovitame valida kahapoolne kleebis just suuremate tellimiskoguste puhul.

Vajalik info hinnapakkumise tegemiseks: kujundus/idee, mõõdud, kogus, paigalduskoht

Saada meile päring!

 


Detailne info

Minimaalne kogus: 50tk

Etiketikleebised

Etiketikleebised ehk toote kleebised – nende eesmärk on väikese vaevaga märgistada tooteid, kaustasid, karpe, kontoritehnikat jpm.

Etiketikleebised valmistatakse üldjuhul kahe tehnoloogia abil:

1. Digiprint – sel juhul prinditakse spetsiaalse värviprinteriga toote kleebised ja hiljem lõikab masin need lõikejoone järgi (ka erikujulised) välja. Mõistlik tehnoloogia väiksemate koguste ja värviliste kleebiste puhul.

Kleebised on võimalik ka lamineerida. Sellisel juhul kaetakse kleebis kile kihiga, mis kaitseb kleebist mõistliku hõõrdumise ja pisut ka pleekimise eest. Üldjuhul lamineeritakse kleebised välitingimuste jaoks, kui need peavad kestma pikaajaliselt (üle 6 kuu).

2. Siiditrükk – see meetod võimaldab kasutada ka eksklusiivsemaid värve (kuld, hõbe, sädelevad, pealt kraabitavad jms) Samuti on siiditrüki puhul värvid vastupidavamad kui digiprindi värvid. Antud tehnoloogiat kasutatakse suurte koguste (alates 500-1000 tk) ja väheste trükivärvide arvu (üldjuhul 1-3 värvi) puhul.

Vajalik info pakkumise tegemiseks: kogus, mõõdud, otstarve, kujundus/idee


Detailne info

Minimaalne kogus: 500tk
Tarneaeg: 5-14 tööpäeva

Põrandakleebised

Põrandakleebis – muuda jalgealus väärtuslikuks!

Põrandakleebis on kaetud vastupidava põrandalaminaadiga, mis teeb selle kleebise tunduvalt vastupidavamaks kui tavalise kleebise. Antud kleebis talub hõõrdumist, tallamist, põrandapesu kemikaale jms.

Peamised kasutuskohad kleebistele:

kaubanduskeskused, spordiklubid, hallid, kinod, hotellid, restoranid, ootepaviljonid ja muud sarnased kohad. Ühesõnaga kohad, kus käib palju rahvast ja reklaam on tõhus.

Mis kasu te põrandakleebise kasutamisest saate:

Kleebis annab Teile võimaluse oma kliente/kolleege/koostööpartnereid juhatada, rõõmustada, informeerida, üllatada ja kinnitada!

Efektse kujunduse korral saavutab Teie põrandale paigaldatud kleebis suure hulga ettevõttele kasulikke kontakte.

Põrandalaminaadi suurus rullis on 1300 mm ja 1000 mm (1,3 meetrit ja 1 meeter)

Vajalik info hinnapakkumise tegemiseks: aluspinna materjal, kogus, mõõdud, kujundus/idee

Räägi meile oma idees ning saada päring!

 


Detailne info

Tarneaeg: 5-7 tööpäeva

Interjöörikleebised

Interjööri disain – muuda lihtsa vaevaga oma ruumi ilmet!

Interjööri disain aitab muuta sinu soovitud ruumi elavaks! Vali interjöörikleebised! Levinuimad kohad kleebiste paigaldamiseks on klaaspinnad.

Võimalik on katta pinnad ühtlaselt kilega kinni, tekitada sinna sinu soovitud logod/kujundid, katta pind prinditud kilega või värvilisest kilest lõigatud kujundutega. Valik on küllaltki mitmekesine.

Arvestama peaks asjaoluga, et interjöörikleebist e kleebiskilet ei saa üldjuhul paigaldada krobelistele seintele, tapeedile ning pehmetele pindadele. Kui aluspind on sile, siis on võimalik paigaldada kerge vaevaga kleebiskile, et tuua ruumidesse värvi ja huvitavaid disainelemente.

Vajalik info hinnapakkumise tegemiseks: aluspinna mõõdud ning materjal, kleebiste otstarve, kujundus/idee

Kui sul puudub kindel visioon siis küsi ning me aitame leida sobivaima lahenduse.


Detailne info

Tarneaeg: 5-10 tööpäeva

Fassaadikleebised

fassaadikleebised

Kleebised fassaadile – anna fassaadile uus elu!

Fassaadikleebised leiavad tänapäeva arhitektuuris aina rohkem kasutust. Kleebised fassaadile – nende abil on  võimalik katta klaas, metall või muu sile pind osaliselt või täielikult. Lisaks annab kindlasti juurde valgusefekt, et hoone pimedal ajal ellu äratada! Fassaadile on võimalik anda elu erinevate kujundite ja sümbolitega, mida paraku muude vahenditega väga lihtne teostada ei ole.

Kasutame sellistel töödel 3M 180 seeria kilesid, millele on võimalik saada garantii kuni 10 aastat! Julgeme arvata, et tegelik kestvus on fassaadikleebistel lausa kordades rohkem. 

Vajalik info hinnapakkumise tegemiseks: fassaadi pinna materjal, kujundust/idee, pinna mõõdud

Räägi meile oma ideest ning saada päring!


Detailne info

Tarneaeg: 7-14 tööpäeva

Reklaamkleebised

Reklaamkleebis – tee oma ettevõte nähtavaks!

Reklaamkleebis on võimaik valmistada erinevate tehnoloogiatega.

Pakume reklaamkleebiseid sise- ja välistingimustele:
– ustele ja akendele
– interjööri, põrandale ja mööblile
– kontori- ja kodutehnikale
– turva- ja ohutustehnikale

Kleebiste valmistamise võimalused:
– trükituna
– lõigatuna
– lamineerituna (vastupidavuse suurendamiseks)

Kui teate, mis tehnoloogias valmistatud kleebiseid soovite siis andke sellest meile hinnapäringus teada. Võib aga juhtuda, et päris  täpset ettekujutust kleebiste valmistamise tehnoloogiast ei ole. Sellisel juhul  andke meile infot, mis on soovitud kleebiste eesmärk ning seejärel saame meie pakkuda sobivaimad materjalid ja trükitehnoloogia välja.

Vajalik info hinnapakkumise tegemiseks: kleebiste eesmärk (kas sise- või välitingimustesse), kogus, mõõdud ja kujundus/idee.

KÜSI PERSONAALSET HINNAPAKKUMIST KOOS PAIGALDUSEGA VÕI ILMA!


Detailne info

Minimaalne kogus: 50tk
Materjal: 3M kleebiskile
Tarneaeg: 5-7 tööpäeva

Kristallkleebised

Mullikleebiste trükk – mis on kristallkleebis e. mullikleeps?

Kristallkleebis e. mullkleebis e. polüetüleenkleebis e. läätskleebis e. 3D kleebis. Heal lapsel mitu nime! Neid võib kasutada nii sise- kui välitingimustes. Kristallkleebised on oluliselt vastupidavamad mehaaniliste vigastuste suhtes. Ja üleüldse on nad palju ägedamad, kui tavakleebised. Mullikleebiste trükk meie poolt!

Antud kleebise puhul kaetakse selle pind spetsiaalse seguga (polüuretaanvaik), mis annab kleebisele ruumilise 3D efekti ja tagab selle kulumiskindluse. Kristallkleebis on ilmastikukindel ja vastupidav.

Suurus, kuju, värv – vastavalt tellija soovile!

Kasutatakse toote markeerimiseks, logona firmameenetel, rinnamärgina jm. Kleebiste valmistamine on käsitöö ja selle tõttu on tema hind ka kallim kui tavalistel kleebistel.

Vajalik info pakkumise tegemiseks: kogus, mõõdud, kujundus/idee


Detailne info

Minimaalne kogus: 50tk
Tarneaeg: 5-7 tööpäeva

Reflektorkleebised

Helkurkleebised – pimedas nähtav reklaam!

Reflektorkleebis  on omadustelt ilmastikukindel ja pikaajaline pimedas valgust peegeldav ehk teisisõnu helkiv reklaamkleebis, mida saab masinaga lõigata kliendile sobivas kujus. Meie valmistatudud helkurkleebised sobivad paigaldamiseks autodele, seintele, klaasidele ja mujale. Väga ägeda tulemuse saab, kui kleebist kombineerida tavakleebisega.

Suurus, kuju, värv – vastavalt tellija soovile! Reflektorkleebise paigaldamisel tuleks kindlasti arvestada, et see paikneks kohal, kuhu kindlasti ka valgus peale paistab. 

Reflektorkleebiseid saab valmistada mitut värvi, näiteks valget, sinist, punast, kollast ja isegi musta ning neid on eri omadustega. Meil valmistatud kleebised helgivad pimedas sama tooniga nagu nad valges paistavad (punane punaselt, sinine siniselt jne).

Reflektorkleebise värvid:

 Vajalik info hinnapakkumise tegemiseks: kogus, mõõdud, kleebise asukoht, kujundus/idee

Saada meile päring!


Detailne info

Tarneaeg: 5-7 tööpäeva

Kleebiste valmistamine

Kleebiste trükk
Kleebiste trükk

Kleebiste valmistamine ja trükkimine on meie tööks igapäevaselt. Trükime kleebiseid Eco Solvent printeriga Roland VS 540.

Lähtuvalt teie vajadusele saame soovitada teile sobiva kleebise margi. Kleebiste valmistamine – olenevalt kleebise kasutamise otstarbest oskame soovitada, kas on sobivad lamineeritud kleebised või siis juba ilma lamineerimiseta.

Lamineeritud kleebis on kulumiskindel, ehk siis iga kriimustus ja kemikaaliga kokkupuude ei kahjusta kleebise värvipinda.

Selleks, et saaksime teha teile sobivaima hinnapakkumise palume järgmist infot: 

Kasutusotstarve;

Kogus ja mõõdud;

Kujundus (kui ei ole, siis palume see ära märkida, siis saame ka sellele pakkumise teha)


Tööde teostamise tähtaeg on 1-5 tööpäeva.  Suuremate tööde puhul tarneaeg kokkuleppel.

Kiirtöö korral lisandub hinnale kiirtöö erihind. Kui ikka on väga kiire, siis andke teada ja vaatame, kas saame oma tootmises midagi ette võtta, et teie soov täita.

 


Detailne info

:

Autokleebised

Autokleebised, rentokil autol.

Autokleebised valmistame kvaliteetsest ning kauapüsivast kleebiskilest, millele anname üldjuhul 3 aastase garantii.

Sõiduki kleepimise puhul soovitame kõigepealt mõtelda, mis saab olema kleebise eesmärk – mis sõnumit ja kellele soovite kujunduse abil edasi anda. Kleepimisvõimalused on piiramatud – alates pisikesest logost või mailiaadressist auto värvi muutmiseni välja.

Vajalik info pakkumise tegemiseks: kui pikaks ajaks on soov kleebis sõidukile paigaldada (kas ajutine või pikaajaline),  sõiduki mark ja mudel, kogus, olemasolu korral teiepoolne kujundus/idee. Allpool leiate erinevate autotüüpide kleebistega katmise mahud. Lisage päringusse ka oma soovitud versioon.

Hetkel kehtib ka reklaamimaksuga maksustamisel põhimõte, et autokleebised ei kuulu reklaamimaksu alla. See annab ettevõtetele suurepärase võimaluse oma logod ja muu vajalik info sõidukile kanda.

Kleebised on kasulikud ka veel sellepoolest, et kaitsevad auto värvi, eriti sel juhul kui auto on suures osas kleebistega kaetud. Hiljem kui autot müüte, saab kleebised lihtsasti eemaldada ja värv on nagu uus. Pakume ka kleebiste eemaldamise teenust.

Selleks, et saaksime teile kiirelt parima pakkumise teha palun lisage päringusse soovitud kiletamise ulatus (versioon 1-6).

Alljärgnevalt toome välja visuaalselt kiletamise mahu, valige palun enda soovitud maht, seejärel saame juba pakkumise teha.

SÕIDUAUTO KLEEBISED – vali millises ulatuses sõiduautot kiletada soovite. 

Sõiduki kleebised vers 1

Sõiduk vers 1

Sõiduki kleebised vers 2

Sõiduk vers 2

Sõiduki kleebised vers 3

Sõiduk vers 3

Sõiduki kleebised vers 4

Sõiduk vers 4

Sõiduki kleebised vers 5

Sõiduk vers 5

Sõiduki kleebised vers 6

Sõiduk vers 6

 

 

 

 

 

MAASTURI KLEEBISED – vali millises ulatuses maasturit kiletada soovite. 

Maasturi kleebised vers 1

Maastur vers 1

Maasturi kleebised vers 2

Maastur vers 2

Maasturi kleebised vers 3

Maastur vers 3

Maasturi kleebised vers 4

Maastur vers 4

Maasturi kleebised vers 5

Maastur vers 5

Maasturi kleebised vers 6

Maastur vers 6

 

 

 

 

 

VÄIKEBUSSI KLEEBISED  – vali millises ulatuses väikebussi kiletada soovite.

Autokleebised ver 1

Kaubik – vers 1

Autokleebised ver 2

Kaubik – vers 2

Autokleebised ver 3

Kaubik – vers 3

Autokleebised ver 4

Kaubik – vers 4

Autokleebised ver 5

Kaubik – vers 5

Autokleebised ver 6

Kaubik – vers 6

 

 

 

 

 

VÄIKEKAUBIKU KLEEBISED – vali millises ulatuses väikekaubikut kiletada soovite. 

Väikekaubik – vers 1

Väikekaubik - vers 2

Väikekaubik – vers 2

Väikekaubik - vers 3

Väikekaubik – vers 3

Väikekaubik - vers 4

Väikekaubik – vers 4

Väikekaubik - vers 5

Väikekaubik – vers 5

Väikekaubik - vers 6

Väikekaubik – vers 6

 

 

 

 

FURGOONAUTO KLEEBISED – vali millises ulatuses furgoonautot kiletada soovite. 

Furgoonauto kleebiste versioon 1. Kus siis autole on paigaldatud üksnes info ja logo väikeses mahus.

Furgoon – vers 1

Furgoon – vers 2

Furgoon – vers 3

Furgoon – vers 4

Furgoon – vers 5

Furgoon – vers 6

 

 

 

 

 

Autokleebised - värvikaart

Autokleebised saad tellida pildil toodud värvidega või siis saab ka printida teie soovitud värvi.

 


Detailne info

Materjal: Polümeersed reklaamkiled, nii prindiga kui ilma.
Tarneaeg: 3-10 tööpäeva

Garderoobinumbrid

Garderoobinumbrid – Sinu idee, meie teostus!

Riidehoiunumbreid valmistame peamiselt graveerimisplastikust, mis on antud juhul kõige populaarseim ja pikaajaliseim materjal. Lisaks on võimalik tellida vineerist, plastikust ja messingust (kullakarva metall) valmistatud garderoobinumbrid! Ümmargused, kandilised, erikujulised – valik riidehoiunumbrite kujunduse ja materjali osas on Teie!

Soovi korral on võimalik soodsamalt valmistada suuremas koguses garderoobinumbreid ka õhukesest PVC-st stantsides või trükitud kujul, mis kaetakse laminaadiga.  Need sobivad lühiajalisemaks kasutamiseks, sest nende eluiga ei ole mõistagi niivõrd pikk kui plastikust jm tugevamast materjalist valmistatud garderoobinumbritel.

Võimalik tellida ka nummerdamata garderoobinumbreid, kuhu saab endale vajalikud numbrid käsitsi kirjutada!

Hinnapakkumise tegemiseks vajalik info: soovitud kujundus, materjal, kogus, mõõdud

Saada meile päring!

Vaata ka: rinnasildid, reklaamsildid, freesitud sildid


Detailne info

Minimaalne kogus: 50tk
Tarneaeg: 7-14 tööpäeva

Alternatiivne toode

Tänavasildid

Tänavasildid
Tänavasildid Tänavasildid Tänavasildid Tänavasildid

Tänavasildid on üldiselt standardsed, kõrgusega 180 mm või 320 mm x (laius vastavalt nimele).

Tallinna linnas on määratud ka eri linnaosadele kindlad värvid (täpsemat infot saab kohalikust omavalitsusest).

Sildid valmistatakse enamjaolt ilmastikukindlast 5mm paksusest PVC-st (plastik), mille peal 3M kleebiskile.

Hinnapakkumise koostamiseks vajame Teiepoolset infot sildi aadressi ning koguse kohta.


Detailne info

Materjal: 5mm PVC/3M kleebis
Tarneaeg: 5-7 tööpäeva

Graveeritud sildid

Graveeritud sildid

Siltide graveerimine – Sinu idee, meie teostus!

Siltide graveerimine – Sinu soovitud sildid valmistame graveerimisplastikust, alumiiniumist, messingist! Graveeri nimi, ametinimetus või muu oluline sõnum sildile!

Graveerimisplastikut kasutatakse peamiselt rinnasiltide, infosiltide, garderoobinumbrite ja muu sellise valmistamiseks. Plastikuid on saaaval paljudes erinevates ja huvitavates värvitoonides. Tekst sildile tuleb ühevärviline.

Graveerimisplastiku erinevate värvinäidistega saate tutvuda siin.

Lisaks saab graveeritud sildi alusmaterjalina kasutada alumiiniumit ja messingit (kullakarva metall).

Hinnapakkumise tegemiseks vajalik info: soovitud kogus, mõõdud, värvus, materjal, kujundus/idee

Kui sa aga päris täpselt ei tea, siis nõustame Teid meeleldi ka sobiva materjali ja kujunduse valikul!

Räägi meile oma sildi ideest ja kasutusotstarbest ning saada oma päring!


Detailne info

Minimaalne kogus: 20tk
Tarneaeg: 5-7 tööpäeva

Rinnasildid

Rinnasildid
rinnasildid

Rinnasiltide valmistamine – nimesildid, rinnasildid, vahetatava sisuga sildid!

Rinnasiltide valmistamine –  peamiselt valmistatakse sildid graveerimisplastikust (nt hõbedane, kuldne, pronksikarva). Rinnasildid võivad olla kandilised, ovaalsed või  ümarate nurkadega.

Telli meie käest kvaliteetsed rinnasildid, kuhu peale teie logo on kulumiskindlalt sisse graveeritud. Sildid on valmistatud plastikust ja anodeeritud pealt metalli imiteeriva kulumiskindlama kihiga.

Orienteeruv tarneaeg siltidel on kuskil 1.5-3 nädalat, millega tuleks arvestada.

Üldjuhul rinnasildid kinnitatakse haaknõelaga, kuid valikus on ka nn. turvanõelaga haaknõelad, klamberkinnitused (tasku külge kinnitamiseks) ja magnetkinnitused.

Hinnapakkumise koostamiseks vajame Teiepoolset infot: soovitava kujunduse/disaini, koguse ning mõõtude kohta

Saada meile oma visioon soovitavatest rinnasiltides ning esita päring! Üldjuhul anname vastuse 1-2h jooksul!


Detailne info

Minimaalne kogus: 25tk
Levinuim mõõt: 70x35 mm
Materjal: graveerimisplastik

Hoiatussildid

hoiatussildid

Hoiatussildid – suurim valik meie juures!

Kõikvõimalikud hoiatussildid on mõeldud eelkõige inimese või autojuhi tähelepanu äratamiseks! Levinuimate siltide (kuri koer, eramaa, parkimine keelatud, teisaldusmärk, tööstuslikud sildid jne) kujundused on meil olemas. Kui mõni kujundus ka puudub, siis saame selle Teile personaalselt koostada. Sildi mõõdud, värvid ja muu paneme paika vastavalt Teie soovile ja sildi otstarbele.

Hoiatussildi teile valmistame kiirelt ca 1-2 tööpäeva! 

Enam levinud sildi materjal on 5mm paksune PVC (plastik), mille peal kujundus 3M kleebisena. Kergema materjalina võimalik kasutada BIP plaati (õhusoontega plastik), mis on tunduvalt kergem materjal.

Hinnapakkumise koostamiseks vajame Teiepoolset infot soovitava kujunduse, sildi otstarbe, koguse ning mõõtude kohta.


Detailne info

Materjal: 5-10mm PVC /3M kleebis
Tarneaeg: 5-7 tööpäeva

Fassaadi sildid

Fassaadisildid
Fassaadisildid

Fassaadi silt – loo majale ilmet!

Fassaadi silt on Teile sobivast materjalist valmistatud maja seinale paigaldatav silt. Fassaadi sildid tehakse tavapärasel juhul metallist plaadile või paksemale plastikust plaadile, mis graveeritakse või kaetakse trükitud kleebistega.

Kui tehakse silt plastikust plaadi peale – on võimalus plaadi servadesse panna plastikust või alumiiniumist iluliistud.

Fassaadi sildid on kliendi soovile vastavalt võimalik valmistada erinevatest materjalidest – metall, PVC, pleksiklaas jm.

Soliidse ja esindusliku mulje jätavad metallist (roostevaba teras, alumiinium, messing-kullakarva metall) fassaadi sildid (v.t juuresolevaid pilte). Soodsaim materjal on aga plastik (PVC) või pleksiklaas.

Hinnapakkumise koostamiseks vajame Teie poolset infot: soovitava kujunduse, sildi otstarbe, koguse ning mõõtude kohta.


Detailne info

Materjal: roostevaba poleeritud/harjatud teras/3M kleebisalumiinium/3M kleebismessing/3M kleebispleksiklaas/3M kleebis
Tarneaeg: 5-10 tööpäeva

Seinalogo

Freesitud tähed
Freesitud tähed freesitud tähed Freesitud tähed

3D logo kaunistama ettevõtte siseruume!

Meie käest on võimalik tellida ettevõtte kontori siseruume kaunistama eriline 3D logo!

Seinalogod on valmistatud erineva paksusega läbipaistvast akrüülklaasist, PVC’st või pleksiklaasist . Tähed ja logo on eraldi välja freesitud. Detailide tagumisele pinnale paigaldatakse värviline reklaamkile, mis annab tähtedele kauni 3D efekti ja värvi.

Logo saab kinnitada seinast väikesele distantsile ning selleks kasutatakse spetsiaalseid dekoratiivseid distantspukse. Distantspuksid on valmistatud roostevabast terasest.

Tähed, logod ja sildid saab kinnitada sobivale pinnale kahepoolse teibi või distantspoltide abil, mis jääb välja paistma äärmiselt stiilne!

Hinnapakkumise tegemiseks vajalik info:  logo (võimalusel vektorgraafiline fail), mõõdud, materjali paksus, kinnitus

Räägi meile oma ideest ning saada päring!


Detailne info

Tarneaeg: 7-10 tööpäeva

Reklaamsildid

Reklaamsiltide valmistamine!

Meie juures on võimalik kiire ja kvaliteetne reklaamsiltide valmistamine. Valik on päris lai:

 • reklaamtahvlid, sildid, plakatid, suunaviidad, infoviidad, kinnisvara müügikuulutused, maja sildid, uksenumbrid, reklaamsildid, välireklaam, reklaamplakat jne… Mida sul vaja läheb?

Põhiliselt kasutame reklaamsiltide valmistamisel materjale PVC, komposiit, pleksiklaas, BIP-plaat.

Reklaamsildid valmistame vastavalt kasutusotstarbele. Kui on teada, kuhu silt paigaldada tahetakse, siis oskame soovitada ka sobivaima materjali. Küsi julgelt abi, meie müügimeeskond aitab lahkesti!

Levinuim materjalivalik on: 3-10 mm paksune PVC, 3-10 mm paksune tunnelitega plastik ehk BIP plaat (kerge materjal võrreldes PVCga), 3-10 mm paksune pleksiklaas

Hinnapakkumise koostamiseks vajame Teie poolset infot soovitava kujunduse, sildi otstarbe, koguse ning mõõtude kohta.


Detailne info

Materjal: PVC, BIP, anodeeritud alumiinium, pleksiklaas, messing, roostevaba teras
Tarneaeg: sõltuvalt materjalist ja kujundusest ca 5-10 tööpäeva

Alternatiivne toode

Rohkem infot

Uksesildid

Uksesildid
Uksesildid Graveeritud sildid uksesildid uksesildid Uksesildid

Uksesildid  Teie soovile vastavalt!

Uksesildid – selle all mõtleme kõikvõimalikke silte, mis kontorihoonetes seinadel ja ustel paiknevad. Pakume väga laias valikus erinevaid lahendusi ettevõtete viidasüsteemidest kuni esindussiltideni, mida kasutada ruumikujunduselementidena.

Kasutusel olevate materjalidena on olemas erinevad alumiiniumprofiilid, värviline orgaaniline klaas, dekoratiivse pinnatöötlusega alumiiniumkomposiit, erinevad plastikud (graveerimisplastik, PVC) ja kleebised.

Tekste ja kujundeid on võimalik ka graveerida erineva paksuse ja värvitooniga graveerimisplastikule. Sellised sildid on oma olemuselt tugevad ja kulumiskindlad ning leiavad kasutust eelkõige väiksemate siltide puhul, millel info tihti ei vahetu.

Erinevaid ja originaalseid võimalusi pakuvad kombineeritud lahendused. Oleme alati nõus pakkuma asjakohast nõustamist nii kujundamise, teostuse kui paigalduse osas ning hilisemat tuge uksesiltide ja infosüsteemide tekstide vahetamisel.

Levinuimad uksesildid on valmistatud vahetatava sisuga alumiiniumprofiilist (v.t juuresolev pilt), kõrgus üldjuhul 25 või 45 mm, mille peal tekst 3M kleebiskilena.

Hinnapakkumise koostamiseks vajame Teie poolset infot soovitava kujunduse, koguse ning mõõtude kohta.


Detailne info

Minimaalne kogus: 20tk
Tarneaeg: 5-7 tööpäeva

Trükifaili nõuded

Trükifaili nõuded

Kasutame Microsoft Windows PC keskkonda.

Eelistatud trükifail on komposiit-pdf, mis on valmistatud Postscrip printfailist, kus fondid on tehtud kurvideks ning pildid kujundusse integreeritud.

Saadetav trükifail peab olema lõppmõõdus või proportsionaalselt vähendatud. Juhul, kui olete vähendanud faili, ärge unustage tõsta vastavalt ka resolutsiooni.

Trükivalmis materjal on komposiit-PDF. Seda ei parandata ega kohendata ilma eelneva kokkuleppeta. Palume teil kindel olla, et valmis PDF on tehniliselt õigesti tehtud.

Valmis trükifail puudub?

Vajadusel teeme kliendile kõik vajalikud kujundustööd ja failid.

Faili parandamisel, kohendamisel ja kujundamisel kehtib eraldi hind.

 

Tarkvara

Sobivad enamkasutatavad kujundusprogrammid nagu :

Adobe Illustrator CS4 või varasem versioon (ai)

Adobe Photoshop CS4 või varasem versioon (tiff, eps)

Corel v17 või varasem versioon (cdr)
Trükime CMYK värvitoonides.

 

Roll-upi trükifaili tegemine:

Tee fail 85x205cm suuruseks.  Jäta faili alla äärde ülemineku ruumi 5cm. Sellele alale mitte asetada pildi-, logo- või tekstielemente.

Roll- upi nähtava osa laius on 85cm, 100cm või 120cm x kõrgus 200cm. Soovitatav resolutsioon on 100-150 dpi ja pdf-fail, 1:1 ja CMYK värvidega. Roll-upi optimaalne pilditäpsus (resolutsioon 1:10 või 1:1) on min. 60dpi.

 

Kuhu fail saata?

Väiksemamahulised failid saate saata oma kontaktisiku e-postile.

Suurte failide saatmiseks kasutage tasuta failide saatmise lehekülge WeTransfer (kuni 2 GB) .

 

https://www.wetransfer.com/

 


Detailne info

:

Dokumendikaaned

Dokumendikaaned

Kaaned dokumentidele – ettevõtte ühtse visuaalse identiteedi loomiseks trükime dokumendikaantele just Teie firma sümboolika!

See aitab kujundada Teie ettevõtte kuvandit klientide ja koostööpartnerite silmis. Kaaned dokumentidele – esita oma ettevõtte väärtpabereid ja kasulikke reklaammaterjale formaalselt, mis tekitab usaldusväärsust!

Kilekaantele teostatakse logotrükk siiditrükk tehnoloogias. Kaantele trükitavate toonide mõistlik koguarv on 1-3 värvi.

Dokumendikaasi saab valmistada ka paksemast paberist/kartongist, PVC-st, nahast – just meie kliendi nägemusele vastavalt. Vajadusel aitame ka sobivate kaante kujunduse loomisel, kui see on Teil juba endal olemas siis meie lihtsalt trükime.

Hinnapakkumise tegemiseks vajalik info: kujundus/idee, kogus, mõõdud ning trükivärvide arv

 

Sulle võivad huvi pakkuda ka järgmised tooted: ümbrikud, flaierid, visiitkaardid, rinnasildid


Detailne info

Kilekaante minimaalne kogus: 500tk
Kartongist dokumendikaante minimaalne kogus: 200tk
Tarneaeg: 7-14 tööpäeva

Plakati trükkimine

Plakatite printimine – laiformaat, digitaal ja offset!

Postrite ja plakatite printimine – trükkimiseks kasutame laiformaat printerit Roland VS540.

Pakume erineva suurusega plakatite ja postrite trükkimist alates A4(210x297mm) kuni 150x300cm. Kõige populaarsemad plakatite suurused on A3/A2/A1.

Plakatid/postrid on teksti ja pildiga reklaami edastamiseks teatud sihtrühmale suunatud suureformaadilised lehed, mis on paigaldatud erinevatesse suure külastatavusega kohtadesse, inimeste tähelepanu äratamiseks ja informatsiooni andmiseks.

Meie käest võib plakateid tellida igas mahus, alates ühest eksemplarist. Kasutame plakati valmistamiseks paberit paksusega 150g või 200g/m2. Et teie plakatit kahjulike välismõjude eest kaitsta ning pikendada plakati kasutusiga ja välisilmet, pakume ka plakatite lamineerimisteenust.

Levinuim on 150g plakatipaber, mis on ka niiskuskindel. Pealispind on poolläikiv (satin).

Hinnapakkumise tegemiseks vajalik kliendi poolne info: plakati mõõdud, kogus, kujundus/idee, paber


Detailne info

Tarneaeg: 3-7 tööpäeva

Ümbrikud

Ümbrikud – trükime Teie logoga!

Ümbrikud Teie soovitud trükiga! Trükime ümbrikutele teie firma sümboolika ja soovitud kujunduse.

Aknaga ümbrike formaadid ja mõõdud: C65, C5, C4

C4: 229 x 324 mm 

C5: 162 x 229 mm 

C65: 114 x 229 mm 

Aknata ümbrike formaadid ja mõõdud: E65, E5, E4

E4: 220 x 312 mm 

E5: 156 x 220 mm 

E65: 110 x 220 mm 

Ümbrikele saab peale trükkida ühe või mitme värviga – maksimaalselt 4 värvi.
Minimaalne ümbrike kogus tellimisel on 200 tk.
Ümbrikel on iseliimuv kleebisriba.

Hinnapakkumise tegemiseks vajalik info: formaat, kogus ja kujundus/idee, trüki asukoht (kas 1-le või 2-le poole)

Küsi kohe hinnapakkumist!


Detailne info

Minimaalne kogus: 200tk
Tarneaeg: kuni 10 tööpäeva

Trükiga kotid

Logoga kotid – kasulik ja soodne võimalus levitada oma ettevõtte sõnumit!

Logoga kotid on suurepärased, sest:

 1. Logoga  kott loob ettevõttele keskkonnateadliku firma kuvandi
 2. Selline ettevõte, kes pakib kaubad paberist kotti, käib ajaga kaasas.
 3. Paberist kott näitab väga lihtsal viisil seda, et ettevõte hoolib oma klientidest ja keskkonnast

Teostame logotrükki jm trükki paberkottidele, riidest/kangast kottidele ja kilekottidele. 

Kotte on saadaval igale maitsele ja erinevast materjalist: riidest, paberist, ökopaberist, käsitöökotid jne. Valikus  palju erinevaid suuruseid, värve, mudeleid

Küsi meie käest täpsemat infot kottide kohta, mis Teile huvi pakuvad!

Hinnapakkumise tegemiseks vajalik info: soovitud koti mõõdud, materjal, kogus, kujundus/disain

Tunned, et just ühed ägedad paber- või riidestkotid logoga on Sinu ettevõttest puudu, küsi hinnapakkumist!

 


Detailne info

Minimaalne kogus: 300 tk
Kilekoti minimaalne kogus: 1000 tk
Tarneaeg: sõltuvalt kotist 7-20 tööpäeva

Alternatiivne toode

Kutsed ja kaardid

Kutsed juubeliks ja pulmadeks või ägeda kujundusega kaart tähtsaks sündmuseks?

Meie valmistame Teie poolt soovitud disaini ja tekstiga erinevas mõõdus kutsed juubeliks või pulmadeks ning omanäolised postkaardid oluliseks tähtpäevaks!

Võimalik on teha ka murdejoonega soonitud kokkukäivaid kutseid ja kaarte.

Valikus on erinevad paberid – kartongist kuni reljeefse disainpaberini. Küsi abi ning aitame meeleldi leida sobiva materjali ja kujunduse, mis sobib kõige paremini just teie jaoks oluliseks sündmuseks!

Hinnapakkumise tegemiseks vajalik info: kogus, mõõdud, disain/kujundus

Kui teil endal kindel visioon puudub, milline soovitud kutse/kaart peaks välja nägema siis kirjuta meile! Meie meeskond on valmis heal meelel teid nõustama ning leidma just teile parima võimaliku lahenduse!

 


Detailne info

Minimaalne kogus: 50tk

Visiitkaardid

Valmistame erinevaid visiitkaarte – ühepoolseid, kahepoolseid, värvilisi, must-valgeid, lamineerituid.

Standardne visiitkaardi mõõt on 90×50 mm. Soovi korral saab visiitkaarte tellida ka erimõõdus.

Paberi paksus on üldjuhul 250-300 g

Hinnapakkumise tegemiseks vajalik info: kogus, trükivärvide arv, kas 1 või 2-poolne trükk, kujundus/idee


Detailne info

Minimaalne kogus: 100tk
Tarneaeg : 3-5 tööpäeva

Flaierid ja voldikud

Flaierid ning voldikud on laialdaselt levinud, et reklaamida ning edendada oma ettevõtet ning toimuvaid üritusi. Neid trükitakse üldiselt piiratud tiraažis.

Flaierid on mõeldud ettevõtte või ürituse tutvustamiseks, mis on üldjuhul väikesemõõdulised kergel paberil reklaamikandjad. Neid saab kasutada kas lihtsa infokandjana, sooduskupongina või lingina veebikeskkonda lisades näiteks QR-koodid.

Valmistame flaiereid vastavalt tellija soovileja otstarbele. Enamlevinud formaadid on A5 (210 x 149 mm), A6 (149 x 105 mm) ja A65 (99 x 210 mm), kuid teeme ka eriformaatides ning erikujulisi flaiereid.

Flaiereid trükime tavaliselt 120-160g paberile ühe või kahepoolsena. Vastupidavust vajavaid flaiereid on võimalik lamineerida!

Voldikuid kasutatakse reklaamtrükisena toodete ja teenuste tutvustamiseks.

Voldikud on tavaliselt prinditud kahepoolsena ja kaheks või kolmeks kokku murtavad.

Voldikud trükime tavaliselt 120-160g paberile.

Hinnapakkumise tegemiseks vajalik info: trükise formaat, kogus, kujundus/idee


Detailne info

Minimaalne kogus: 50tk
Tarneaeg: 3-10 tööpäeva

Kleebiste valmistamine

Kleebiste trükk
Kleebiste trükk

Kleebiste valmistamine ja trükkimine on meie tööks igapäevaselt. Trükime kleebiseid Eco Solvent printeriga Roland VS 540.

Lähtuvalt teie vajadusele saame soovitada teile sobiva kleebise margi. Kleebiste valmistamine – olenevalt kleebise kasutamise otstarbest oskame soovitada, kas on sobivad lamineeritud kleebised või siis juba ilma lamineerimiseta.

Lamineeritud kleebis on kulumiskindel, ehk siis iga kriimustus ja kemikaaliga kokkupuude ei kahjusta kleebise värvipinda.

Selleks, et saaksime teha teile sobivaima hinnapakkumise palume järgmist infot: 

Kasutusotstarve;

Kogus ja mõõdud;

Kujundus (kui ei ole, siis palume see ära märkida, siis saame ka sellele pakkumise teha)


Tööde teostamise tähtaeg on 1-5 tööpäeva.  Suuremate tööde puhul tarneaeg kokkuleppel.

Kiirtöö korral lisandub hinnale kiirtöö erihind. Kui ikka on väga kiire, siis andke teada ja vaatame, kas saame oma tootmises midagi ette võtta, et teie soov täita.

 


Detailne info

:

Lippude print

Autolpiiude print Reklaamlipud

Reklaambännerid – prindime vastavalt sinu soovile lipu või bänneri!

Valmistame vastavalt teie soovile reklaambännerid, reklaamlippe, mastilippe, logolippe, majalippe, kandelippe, tuulelippe, rannalippe jne.

Üldjuhul on lippude materjaliks õhuke ilmastikukindel lipukangas (115g, 100% polüester). See on kerge materjal, mis märjaks saades ei anna värvi, kuivab kiiresti ning lehvib tuules ülima kergusega.

Lipukangast on võimalik trükkida ka reklaambännereid erinevates mõõtudes.

Saatke meile oma päring, märkige sinna kui suurt lippu/reklaambännerit soovite, milline võiks olla järeltöötlus kangale (öösid, tunnelid, õmblused, mastilipu kinnitused vms) ja mis koguses oleks teil lippe/bännereid vaja.

Kui meil on teie poolne info olemas saame teha teile kiirelt hea hinnaga omapoolse hinnapakkumise.

Vaata täpsemat infot lippude print.


Detailne info

:

Laiformaat print

Laiformaat trükk – suuremõõduline trükis!

Laiformaat trükk on üks digitrüki liikidest. Trükki teostame rullmaterjalidele ecosolvent ja otse tootele või plaadile uv-värvidega. Materjalideks on lisaks paberile ka kleebis, PVC-kangas, PVC-plaat, tapeet jne.

Kõige rohkem on laiformaat trükk vajalik välireklaamis, aga kuna võimalused on väga laiad, siis on talle leitud ka palju muid kasutamisvõimalusi.

PVC kangasbanner  – enamasti kasutatakse nii sise/välireklaamidena. Rahvakeeli reklaambanner. PVC kangasbanneri eelis on see, et seda saab hästi transportida. Rullid kokku ja paned autosse. Tugeva plastiku puhul on alati vaja mingit suuremat kaubikut.

PVC võrkbanner – muus osas sama, mis PVC kangasbanneril kuid kasutatakse suuremate välireklaamide puhul, kus tuul võib tavalise PVC kangasbanneri minema viia. Võrkbanneril on augud sees, mille tõttu pääseb tuul läbi.

Roll-UP-de reklaamid – Paksem PVC kangas.

Ruutmeetri hind al 10 eur .- + km


Detailne info

:

Kleebiste valmistamine

Kleebiste trükk
Kleebiste trükk

Kleebiste valmistamine ja trükkimine on meie tööks igapäevaselt. Trükime kleebiseid Eco Solvent printeriga Roland VS 540.

Lähtuvalt teie vajadusele saame soovitada teile sobiva kleebise margi. Kleebiste valmistamine – olenevalt kleebise kasutamise otstarbest oskame soovitada, kas on sobivad lamineeritud kleebised või siis juba ilma lamineerimiseta.

Lamineeritud kleebis on kulumiskindel, ehk siis iga kriimustus ja kemikaaliga kokkupuude ei kahjusta kleebise värvipinda.

Selleks, et saaksime teha teile sobivaima hinnapakkumise palume järgmist infot: 

Kasutusotstarve;

Kogus ja mõõdud;

Kujundus (kui ei ole, siis palume see ära märkida, siis saame ka sellele pakkumise teha)


Tööde teostamise tähtaeg on 1-5 tööpäeva.  Suuremate tööde puhul tarneaeg kokkuleppel.

Kiirtöö korral lisandub hinnale kiirtöö erihind. Kui ikka on väga kiire, siis andke teada ja vaatame, kas saame oma tootmises midagi ette võtta, et teie soov täita.

 


Detailne info

:

Baarimatt

Baarimatid PVC materjalist

Baarimatt

Baarimatt- täpselt selle disainiga, mida Teile vaja!

Valmistame risküliku- ja erikujulisi baarimatte pehmest PVC materjalist!

Kauapüsiv kummist baarimatt, mille peal klaasid ja alkoholimensuurid püsivad tugevalt paigal ja struktuurne pind kogub vedelikud endasse.

Miks valida PVC materjalist baarimatid?

 • Väga vastupidav
 • Kulumiskindel
 • Lihtne puhtana hoida
 • Kõrge temperatuuri taluvus, võid pesta masinas
 • Saadaval igal võimalikul kujul ja värvitoonis

Hinnapakkumise koostamiseks vajaminev info: baarimati mõõdud/kuju, soovitud kujundus, värv, kogused

Saada meile päring! Aitame hea meelega!

 

 

 


Detailne info

Baarimatid ja joogialused: Valmistame Teie soovile vastavalt baarimatte ja joogialuseid kvaliteetsest PVC materjalist.

Esitlusseinad

Nüüd on hea võimalus soetada hea hinnaga esitlussein sise- või välitingimuste tarbeks!

Saad ise otsustada millises mõõdus ja kujundusega esitlussein sinu tooteesitlusele kõige paremini sobib. Mugav võimalus ka esitluslaud juurde tellida!

Reklaamsein Style

Sein koosneb 800×2000 mm ja 600×2000 mm moodulitest, mida on imelihtne omavahel ühendada ja kombineerida.

3×3 Pop-Up sein Quick Plus

Star komplektis on kurvis raamid ja kohver, mida saab kasutada suurepäraselt ka messilauana, 2x Powerspot 950 halogeen valgustid. Boonuseks on iselukustuvad magnetvarred, mis tagaad mugavuse ja ohutuse!

Trükiala: 2225 x 2019 mm

3×4 Pop-Up sein Quick Plus

Hinnapakkumise tegemiseks vajalik info: kogus, mõõdud, kujundus/idee

Tutvu reklaamseinade valikuga ja küsi meie käest head pakkumist!

 


Detailne info

:

Teleskoopstend

Teleskoopstendi on hea kasutada messidel, seminaridel ja teistel rahvarohketel üritustel. 

Metallist raami küljepostid on reguleeritavad, nii saad sobiliku seinamõõdu ise valida. Graafika ülemine ja alumine osa kinnitatakse torude abil. 

Võimalikud mõõdud: 1300 x 1000 mm kuni 2400 x 2400 mm. 

 


Detailne info

Hind sisaldab:: stendi, graafikat ja kandekotti

Truss reklaamsein

Truss reklaamsein
Truss reklaamsein Truss reklaamsein Truss reklaamsein Stroma truss sein Reklaamsein

Messisein – pane kokku ja võta lahti!

Võimalus tellida oma soovile ja suurusele truss reklaamseina!

 • Konstruktsioon on kergest komposiitmaterjalist, alumiinium ja plastik, mida on väga kerge paigaldada ja ümbertõsta.
 • Lihtne viis ka graafika vahetamisel.    

Truss reklaamsein sobib pigem siseruumis kasutamiseks just oma kerguse tõttu. Truss reklaamseina on lihtne kokku panna ja hiljem ka lahti võtta. Kanga paigaldamine reklaamseinale on väga lihtne. 

Transportimiseks kasutatakse kandekotti, kokkupakitult on truss mõõdus 42x42x152cm.

Truss reklaamsein

Truss reklaamsein


Detailne info

:

Pop Up stend

Pop Up stendid – pofessionaalne tooteesitlus!

Pop Up stendid on äärmiselt mugavad ja lihtsalt teisaldatavad, kompaktseks kokku käivad reklaamseinad.

Kokkupakitult mahuvad sellised stendid ära väikesesse ratastega transpordikotti, mida saab vajadusel hõlpsasti lennukipagasina messile kaasa võtta.

Osad pop-up stendide mudelid on paigaldatavad kõigest 5 minutiga!

Pop-up stend koosneb liigendina kokku käivast tugiraamist ja sellele kinnitatud bännerist. Olenevalt stendi ehitusest võib bänner olla kas laiformaat-trükk kangale või lamineeritud paberile.

Tänu oma liigendstruktuurile ongi see reklaamsein kiirelt ja kergelt paigaldatav ning pakitult äärmiselt kompaktne.

Lisaks pop-up stendidele on turul ka reklaamtrussist messisein. Sellistel seintel kasutatakse tekstiilkangast, kuid nende paigaldamine pole nii kiire, nagu sirge pop-up stendi paigaldamine.

Kasutatav sisetingimustes- kauplustes, kontorites ja messidel.

Hinnapakkumise tegemiseks vajalik info: Soovitava stendi mõõdud, kujundus/idee


Detailne info

Tarneaeg: ca 7 tööpäeva

Pop Up sein

Pop Up sein – kompaktne reklaamsein messidele!

Pop Up sein – reklaamseinad on populaarsed oma kerge konstruktsiooni ja kasutajasõbralikkuse tõttu. Võimalus saada erineva kuju ja mõõduga.

Pop up seina omadused:

 • Suure reklaamipinnaga
 • Tänu pop up süsteemile on seina üleasseadmine ning kokkupanemine lihtne
 • Seina graafika koosneb kuuest paanist, mis kinnitatakse raami külge magnetitega, mistõttu saab graafikat vastavalt vajadusele muuta
 • Seina kaitseb transportimisel tugev plastikust transpordikott, mida on võimalik kasutada ka esitluslauana

Pop Up reklaamseinade kasutusala on väga lai: messid, spordiüritused, tooteesitlused, pressikonverentsid jne.

Pop up reklaamseina 4 x 3 raamiga komplekti kuulub:

 • Alumiiniumist raamistik
 • Transportimiseks kõva ratastega kandekott + puidust lauaplaat
 • Magnetid meediale
 • Kaks kohtvalgustit

Pop up seina graafika mõõdud: 4148x2310mm

Messilaua graafika mõõdud: 1800 mm x 795 mm

Esitlussein Style

Võimalus otsustada esitlusseina suuruse osas. Sein koosneb 800×2000 mm ja 600×2000 mm moodulitest, mis on imelihtne omavahel ühendada ja kombineerida.

3×3 Pop-Up sein Quick Plus

Star komplektis on kurvis raamid, kohver mida saab kasutada messilauana, 2x Powerspot 950 halogeen valgustid. Iselukustuvad magnetvarred.

Trükiala: 2225 x 2019 mm

3×4 Pop-Up sein Quick Plus

Star komplektis on kurvis raamid, kohver mida saab kasutada messilauana, 2x Powerspot 950 halogeen valgustid. Iselukustuvad magnetvarred.

Trükiala: 2225 x 2692 mm


Detailne info

Tarneaeg: ca 7-10 tööpäeva

Messilauad

POP UP messilaud – reklaami oma toodet/teenust professionaalselt!

 Pop up messilaud on lihtsasti paigaldatav ning vahetatava reklaambänneriga. Reklaam kinnitatakse raami külge magnetitega või takjapaelaga, mistõttu on see hõlpsasti vahetatav.

Väike messilaud

Laua mõõdud:

 • Mõõt: 90,5x40x88,5cm
 • Kaal: 12kg
 • Reklaambänneri mõõt: 168×86 cm
 • Reklaambänneri eest nähtav ala: 57cm

Konverentsi laua komplekti kuulub:

 • üks riiul
 • raam
 • valge lauaplaat
 • riidest kandekott

Suur messilaud

on samuti lihtsasti paigaldatav ning vahetatava reklaambänneriga. Reklaam kinnitatakse raami külge magnetitega või takjapaelaga, mistõttu on see hõlpsasti vahetatav. Võid tellida ühe laua ja erinevad graafikad.

Laua mõõdud:

 • Mõõt: 130x38x96,5cm
 • Kaal: 17,5kg
 • Reklaambänneri mõõt: 202×93,5 cm
 • Reklaambänneri eest nähtav ala: 105cm

Konverentsi laua komplekti kuulub:

 • kaks riiulit
 • raam
 • valge või must lauaplaat
 • riidest kandekott

 


Detailne info

Tarneaeg: ca 5-7 tööpäeva

Soft Bännerid

Bännerite valmistamine – kiirelt ja soodsalt!

Reklaambännerid on üks soodsaim ja lihtsaim viis enda tooteinfo ja reklaami edastamiseks. Bännerite valmistamine just kliendi soovile vastavalt.

Kahepoolse trükiga kangast reklaambänner, mis sobib kasutamiseks nii välis- kui sisetingimustes. Kerge ja mugav kasutada ning kaasas kanda.

Paigaldamine on äärmiselt lihtne ja kiire mis võtab aega vaid minuti!

Softbännereid on mitme erineva kuju ja mõõduga.

Ovaalsed bännerid:

 • 120 x 70 cm (2,1 kg)
 • 200 x 100 cm (2,5 kg)
 • 250 x 100 cm (4,0 kg)
 • 273 x 136 cm (5 kg)

Neljakandilised bännerid:

 • 150 x 75 cm (3,6 kg)
 • 200 x 100 cm (4,2 kg)
 • 200 x 140 cm (4,5 kg)
 • 250 x 100 cm (5,5 kg)
 • 300 x 100 cm (6, 00 kg)

  Hinnapakkumise tegemiseks vajalik info:
  kogus, mõõdud, materjal, kujundus/idee

 


Detailne info

Soft bänneri komplekti kuulub:: prinditud bänner, kangast kandekott ja kinnitusvahendid
Tarneaeg:: ca 2,5 nädalat

Pop UP

Pop Up pood – pane püsti oma äge poe/kohviku/restorani nurk!

Pop Up pood, restoran, näitused ja üritused on maailma suurlinnades täiesti tavaline nähtus ning suured brändid tõestavad, et pop-up tuli selleks, et jääda püsima! Pop-up müügipunkt on ajutine pind, kus suhelda oma olemasolevate ning potentsiaalsete klientidega uues põnevas keskkonnas ning pakkuda neile erilist elamust.

Eestis on pop-up trend küll olemas, kuid seda võimalust kasutavad jätkuvalt vähesed ettevõtted. Lisaks paljudele kodumaistele disaineritele on seda võimalust kasutanud isegi muuseumid.

Hea näide, mida kindlasti kõik linnapildis ja üritustel on tähele pannud! Coca-Cola on astunud üles mitmete pop-up üritustega. Mõne aastatagusel suvel avasid nad pop-up poe Tallinna kesklinnas ning andsid unikaalse võimaluse osta stiilseid Coca-Cola tooteid, luua personaliseeritud Coca-Cola purke ning teha fotoboksis pilte.

4 asja, mida meeles pidada eduka pop-up poe loomisel:

 • Leia pop-up poele asukoht, mis sobib sinu klientide sihtrühmale.
 • Internet ja mobiilne veebipõhine äritarkvara, mis võimaldab lihtsalt müüki teha.
 • Mõtle hoolikalt läbi oma poe disain, paku kliendile elamust.
 • Promo oma pop-up poodi enne kui selle avad.

Detailne info

:

PVC bännerid

PVC bänner-  üks soodsaim ja lihtsaim viis enda reklaami edastamiseks!

PVC bänner valmistatakse kasutades kvaliteetset materjali. Põhiliselt kasutatakse PVC kangast või PVC võrku, mis peab vastu Eesti ilmastikutingimustes. PVC materjalid on heaks lahenduseks suureformaadiliste reklaamide tootmiseks. Materjalid on tugevad ja elastsed ning neid on lihtne hooldada ja puhastada.

PVC Front – pealtvalgustatav kangas

See on enim kasutatav materjal suure- ja väikeseformaadiliste reklaamide tootmiseks:

kaal 450 g/m2
värvus – valge
mõõdud kuni 5 x 50 m
suuremate bännerite puhul kangad keevitatakse kokku
järeltöötlus – öösid, tunnelid servades, õmmeldud servad

PVC Back – tagantvalgustatav kangas

Kangast kasutatakse valguskastide esipindade katmiseks koos trükiga. Materjal hajutab valgust ühtlaselt laiali, mis tagab reklaami ühtlase valgustuse:

kaal 430 g/m2
värvus – valge
mõõdud kuni 5 x 50 m
suuremate bännerite puhul kangad keevitatakse kokku
järeltöötlus – öösid, tunnelid servades, õmmeldud servad

PVC Võrk – PVC Mesh

Kangas sobib suurte pingutatavate reklaamide tootmiseks tänu kanga kergusele ja tuule läbilaskvusele:

kaal 340 g/m2
värvus – valge
mõõdud kuni 5 x 50 m
suuremate bännerite puhul kangad keevitatakse kokku
järeltöötlus – öösid, tunnelid servades, õmmeldud servad

PVC BÄNNERID


Detailne info

Tarneaeg: 3-5 tööpäeva

Tekstiilbännerid

Sünteetilised kerged materjalid nii sise- kui välistingimusteks.

Lipukangas 115 g/m2

Ilmastikukindel kvaliteetkangas, mis märgudes ei anna värvi. Kasutatakse lippude, pingutavate bännerite ja sisekujunduselementide tootmiseks. Õhem lipukangas on kerge ja lehvib paremini ning märgudes kuivab kiiresti.

 • kaal 115 g/m2
 • mõõdud kuni 2 x 60 m
 • suuremate bännerite puhul kangad õmmeldakse kokku
 • järeltöötlus – öösid, õmmeldud servad ja lipukinnitused

Lipukangas 165 g/m2

Ilmastikukindel kvaliteetkangas, mis märgudes ei anna värvi. Paksem lipukangas on tugevam ja vastupidavam, pikaajaliseks kasutamiseks.

 • kaal 165 g/m2
 • mõõdud kuni 2 x 60 m
 • suuremate bännerite puhul kangad õmmeldakse kokku
 • järeltöötlus – öösid, õmmeldud servad ja lipukinnitused

Decotex

Kasutatakse erinevate esitlustarvikute meediana ja sisedisaini elemendina. Materjal meenutab riiet, mis on töödeldud pvc kihiga. Sobib kasutamiseks nii sise- kui välistingimustes.

 • kaal 220 g/m2
 • mõõdud kuni 2,50 x 60 m
 • suuremate bännerite puhul kangad õmmeldakse kokku
 • järeltöötlus – öösid, õmmeldud servad, tunnelid

 


Detailne info

Tarneaeg : 3-5 tööpäeva

Infostendid

Reklaam- ja infostendid igaks ürituseks!

Infostendid on edu võti! Kliendiga suhtlusel omab visuaalne kommunikatsioon väga olulist rolli. Uudistooted, parimad pakkumised, märkimisväärsed üritused – kliendi jaoks olulisele aegsasti viidata on infovahetuse protsessis võtmetähtsusega. Informatiivsed  ja ajakohased viited aitavad parandada kliendi üldist ostukogemust.

Meie valmistame laias valikus erinevaid info- ja reklaamstende. Võttes arvesse just soovitud stendi otstarvet ja Teie soovitud kujundust.

Koostame vastavalt teie soovitud mõõtudele ja stendi otstarbele joonised/kujudnuse ja hinnapakkumise.

Hinnapakkumiseks vajalik info: stendi kasutuskohta, stendi eesmärki ja stendi mõõte. Kui teil on materjalide osas enda eelistusi, siis lisage ka need nt klaas vs pleksiklaas, metall vs alumiinium jms.

NB!  Kui teile pakub huvi mõni konkreetne infostend, mida ei õnnestunud meie lehelt leida, võtke meiega ühendust ja leiame kindlasti teile sobiva lahenduse.


Detailne info

Tarneaeg: 1-2 nädalat

Roll Up stend

Roll Up stend – tooteinfo efektne esitlemine!

Klassikaline Roll Up stend on kasutamiseks erinevatel reklaam ja esitlusüritustel, saavutamaks lihtsate vahenditega  maksimaalne visuaalne efekt. Lihtne paigaldada, maksimaalselt võtab aega 30 sekundit, transpordiks kaasas kvaliteetne kandekott.

Pakume mitmetes mõõtudes, hinnaklassides ning erinevate võimalustega roll-up bännereid.

 • 850×2000   mm
 • 1000×2000 mm
 • 1200×2000 mm
 • 1500×2000 mm
 • 2000×2000 mm

Komplekt sisaldab bännerit, konstruktsiooni ja kandekotti.

Saadaval ka ilma graafikata.

Roll Up Exclusive

Roll Up Exclusive on vastupidavama raamiga ja kvaliteetsem. Konstruktsioon on vastupidavast anodiseeritud alumiiniumist.

Roll up Exclusive on saadaval kolmes erinevas mõõdus:

 • 850x2000mm
 • 1000x2000mm
 • 1200x2000mm

Komplekt sisaldab bännerit, konstruktsiooni ja kandekotti.

Saadaval ka ilma graafikata.

Roll Up Double

Roll Up Double on hea kasutada üritustel, messidel kus soovid, et Sinu toode või sõnum on igalt poolt nähtav. Roll Up Double on üks konstruktsioon kus sees on kaks Roll-upi graafikat. 

Mõõt: 2 x 800 x 2000 mm

Komplekt sisaldab 2 bännerit, konstruktsiooni ja kandekotti.


Detailne info

Tarneaeg: 3-5 tööpäeva

X Bänner

X Banner – üli lihtne kasutada!

X Banner on kõige soodsam ja kergemini paigaldatav esitlustend! Bänner tõmmatakse pingule stendi enda jalgade abil. Bänner kinnitub raamile ööside abil, mille tõttu on graafikat väga kerge oma soovile ja vajadusele vastavalt vahetada! X Bänner on isepingulduv stend, mille konstruktsioon on valmistatud vastupidavast plastikust. 

Bänneri mõõdud: 

Standardmõõdud on 600 x 1600 mm.

Suur X-bänner on mõõduga 1200 x 2000 mm.

X-bänner võimaldab kergelt graafikat vahetada.

Komplekti kuulub: prinditud bänner, konstruktsioon ja kandekott.

Hinnapakkumise tegemiseks vajaminev info: bänneri mõõdud, kogus, soovitud kujundus/disain

Saada meile päring!


Detailne info

Tarneaeg: 3-5 tööpäeva

Freesimine

Freesimine on suure tootlikkusega ja eriti levinud töötlusviis nii metallide kui ka puidu puhul.

Freesimine – teostame freesi paljudele erinevatele materjalidele, mis on  paksusega kuni 50mm (pleksiklaas, vineer, MDF ehk puitkiudplaat, erinevad alumiiniumid, PVC jpm)

PVC on soodne, vastupidav ja lihtne kasutada.

Pleksiklaas omab head temperatuuritaluvust ning UV-stabiilsust, samuti on see kriimustuskindel ning seda on lihtne poleerida.

Peamised kasutusalad freesitud detailidel on reklaaminduses kuid hea fantaasia korral võite kasutada freesitud detaile mistahes elualal. Hoonete sisekujunduselementidena, seinalogo kaunistama sinu ettevõtte siseruume jne.

Hinnapakkumise tegemiseks vajame järgmist infot:  freesimist vajava detaili joonist (vektorgraafiline), mis materjalist soovite detaile, mis koguses ja mõõtudes.

Tutvu kasutusvõimalustega ja küsi hea pakkumine!


Detailne info

:

Seinalogo

Freesitud tähed
Freesitud tähed freesitud tähed Freesitud tähed

3D logo kaunistama ettevõtte siseruume!

Meie käest on võimalik tellida ettevõtte kontori siseruume kaunistama eriline 3D logo!

Seinalogod on valmistatud erineva paksusega läbipaistvast akrüülklaasist, PVC’st või pleksiklaasist . Tähed ja logo on eraldi välja freesitud. Detailide tagumisele pinnale paigaldatakse värviline reklaamkile, mis annab tähtedele kauni 3D efekti ja värvi.

Logo saab kinnitada seinast väikesele distantsile ning selleks kasutatakse spetsiaalseid dekoratiivseid distantspukse. Distantspuksid on valmistatud roostevabast terasest.

Tähed, logod ja sildid saab kinnitada sobivale pinnale kahepoolse teibi või distantspoltide abil, mis jääb välja paistma äärmiselt stiilne!

Hinnapakkumise tegemiseks vajalik info:  logo (võimalusel vektorgraafiline fail), mõõdud, materjali paksus, kinnitus

Räägi meile oma ideest ning saada päring!


Detailne info

Tarneaeg: 7-10 tööpäeva

Sõiduki disain

Autode disainimine-sõida linnas ringi ja reklaam toimib!

Autode disainimine – eelnevalt tuleb sõiduki omanikul endale selgeks teha, mida soovitakse valitud kujundusega edasi anda. Kas soovitakse tutvustada mingit brändi, toodet, veebilehekülge või edastada lihtsalt kontakte.

Autokleebised on vastupidav ja efektne reklaam sinu sõidukil. Autodele saad kleepida firmasümboolikat, kontaktandmeid, informatsiooni kampaaniate kohta ja erinevaid kujunduselemente (näiteks firmasümboolikat). Kuna kleebiste mõõtmete ja disaini valik on praktiliselt piiramatu, on võimalik ka terve auto omanäolise kleebisega katta ja nii totaalselt sõiduki üldmuljet muuta.

Kui soovite kasutada disainis fotosid, siis tuleks vaadata, kas need on sobivas suuruses olemas. Pildi resolutsioon peab olema alates 4000-st, väiksemad ei sobi autodele kandmiseks. Print jääb kole (piksline). See oleks mõistlik täpsustada meie kujundajaga, kes kliendile eelvaate teeb, milline auto hakkab soovitud kujundusega välja nägema.

Kui endal ettekujutus olemas ja pilt selge, siis edastage see info meile ja teeme kujundamisele hinnapakkumise.

Kujunduse tellimisel kehtib meil reegel, et tulemus ei tohi kunagi olla vastuolus kliendi sooviga, st et vajadusel muudame asja nii, et see on autoomanikule meelepärane!


Detailne info

:

Logo disain

Logo disain – sinu visioon, meie teostus!

Logo disain on oluline osa Teie organisatsiooni identiteedist. Hästi valitud logo sobib kokku ettevõtte tegevuse ja üldise stiiliga, on originaalne ja meeldejääv ning kõigile ühtselt arusaadav.

Kui soovite oma ettevõttele logo peaksite leidma vastused järgmistele küsimustele:

 1. Millist mõtet peaks logo edasi andma?
 2. Kas soovid logol kasutada kujunditteksti, firma nime või ettevõtte tunnuslauset? Kui sinu ettevõtte tunnuslause on pikem kui mõni sõna, võib see logol liiga väikselt jääda ja tasub logo kujundusest pigem välja jätta.
 3. Millised värvieelistused on sul logo kujundamisel? Seejuures pea meeles, et olenevalt kontekstist omistavad inimesed värvidele tähendusi – näiteks rohelist värvi võidakse seostada looduse ja keskkonnaga, kollane aga soodustavat ostusoovi.
 4. Kas soovid logo teksti ainult eesti keeles või ka tõlgituna? Viimane on soovitatav, kui sinu tegevus on suunatud ka välisturule.
 5. Kus plaanid logo kasutada? See informatsioon on oluline, et disainer teaks sobivad failiformaadid ja suurused luua.
 6.  Kui suur on eelarve logo loomiseks. See on oluline, sest logo on võimalik joonistada 64 euroga ja on võimalik ka 639 euroga.

Kujundajale on abiks ka üldine firma iseloomustus ning kui ettevõtte põhiliseks tegevuseks on klientide teenindamine või külaliste vastuvõtmine, siis ka foto hoonest ja ruumidest, kus tegutsetakse ning kuhu on plaanis logo paigutada.

 

 


Detailne info

:
Rohkem infot

Logode vektoriseerimine

Vektoriseeritud logod – kellel ja miks?

Kui olemasoleva logo kujutis on trükimeedias kasutamiseks kõlbmatu (rastergraafikas, GIF, JPG, TIF või BMP laiendiga failid) – või tekstitöötusprogrammis, mille tulemusena on kujutise resolutsioon liialt madal ning logo suuruse muutmine on võimatu ilma, et logo kvaliteet kannataks – siis on lahendus ümberjoonistamine ehk vektoriseeritud logod.

Koos logo või kaubamärgiga saate:

 • Failid vektor- ja rastergraafikas (nii veebis kui ka trükimeedias kuvamiseks)
 • Erinevad versioonid (põhilogole lisaks negatiiv- ja must-valge)
 • Värvikoodid (logos kasutatud värvide koodid)Trükkimiseks, kleebiste valmistamiseks, reklaamkingituste tegemiseks on üldjuhul vaja logo vektorgraafiline fail, mille laienditeks on: *.cdr *.ai *.pdf *.eps

Kui teil ülaltoodud fail puudub, siis saatke meile olemasoleva logo pilt, seejärel saame teile pakkumise teha. Mõnikord piisab tunnikesest (29 EUR+km) mõnikord kauem aga seda saame vaadata juba konkreetse logo keerukuse pealt.

Visuaalne ülevaade logo ülejoonistamisest asub siin


Detailne info

:
Rohkem infot

3M kile värvivalik

3M kile – lai värvivalik!

3M kile värvide valikul on järgmised põhimõtted:

1. Kui reklaam tehakse värvilisest kilest ehk siis kile ise on läbinisti mingit värvi (punane, roheline jne) siis saab värvid valida värvikaardilt. Värvikaardilt valida võimalikult sarnase kile ettenähtud värvikoodile (Pantone, CMYK). Kasutame oma töös ainult 3M kleebiskilesid.

2. Kui tegemist on digitaalprindis tehtava kujutisega (pildid, värviüleminekutega logod jms) siis teeb printer värvi vastavalt etteantud värvikoodile (Pantone, CMYK)  Selle eelduseks on õigesti määratud värvid failis.

3M 50 seeria kleebiste värvikaart

 


Detailne info

:

Autopesu kleebistega autole

Kleebisreklaami pesujuhend

Autopesu kleebistega autole – miks ja kuidas teha õigesti?

Kuidas teostada autopesu õigesti ilma kleebiseid kahjustamata?

Kuna turul on palju erinevaid survepesureid, mille surved on erinevad, tuleb tähele panna järgmisi asju: kui pestakse kilega kaetud pindu siis vee rõhk ei tohi tõusta üle 80 kg/cm2. Vee temperatuur peab olema 65-80 C.

Survepesur peab asetsema 40 cm kaugusel puhastatavast pinnast. Ära suuna veejuga kleepkile serva alla- suuna see külje pealt kilele (risti kile pinnaga).

Juhtudel, kui veerõhk või temperatuur on liiga kõrge,  vett pihustatakse liiga lähedalt või kui vett pritsitakse kile serva alla, on kile lahti tulemise risk väga suur.

Et vältida eelpool loetletud probleeme on parem eelnevalt eemaldada rasv nii, et mustus tuleb lahti ja peale seda pesta pinda väiksema surve ja jahedama temperatuuriga.

 


Detailne info

:

Alternatiivne toode

Trükifaili nõuded

Trükifaili nõuded

Kasutame Microsoft Windows PC keskkonda.

Eelistatud trükifail on komposiit-pdf, mis on valmistatud Postscrip printfailist, kus fondid on tehtud kurvideks ning pildid kujundusse integreeritud.

Saadetav trükifail peab olema lõppmõõdus või proportsionaalselt vähendatud. Juhul, kui olete vähendanud faili, ärge unustage tõsta vastavalt ka resolutsiooni.

Trükivalmis materjal on komposiit-PDF. Seda ei parandata ega kohendata ilma eelneva kokkuleppeta. Palume teil kindel olla, et valmis PDF on tehniliselt õigesti tehtud.

Valmis trükifail puudub?

Vajadusel teeme kliendile kõik vajalikud kujundustööd ja failid.

Faili parandamisel, kohendamisel ja kujundamisel kehtib eraldi hind.

 

Tarkvara

Sobivad enamkasutatavad kujundusprogrammid nagu :

Adobe Illustrator CS4 või varasem versioon (ai)

Adobe Photoshop CS4 või varasem versioon (tiff, eps)

Corel v17 või varasem versioon (cdr)
Trükime CMYK värvitoonides.

 

Roll-upi trükifaili tegemine:

Tee fail 85x205cm suuruseks.  Jäta faili alla äärde ülemineku ruumi 5cm. Sellele alale mitte asetada pildi-, logo- või tekstielemente.

Roll- upi nähtava osa laius on 85cm, 100cm või 120cm x kõrgus 200cm. Soovitatav resolutsioon on 100-150 dpi ja pdf-fail, 1:1 ja CMYK värvidega. Roll-upi optimaalne pilditäpsus (resolutsioon 1:10 või 1:1) on min. 60dpi.

 

Kuhu fail saata?

Väiksemamahulised failid saate saata oma kontaktisiku e-postile.

Suurte failide saatmiseks kasutage tasuta failide saatmise lehekülge WeTransfer (kuni 2 GB) .

 

https://www.wetransfer.com/

 


Detailne info

:

Autode kleebised

3M lõikekleebised autole
Autokleebised

Oled tüdinenud enda igavast autost? Tule ja teeme Sinu sõidukile säravad ja silmapaistvad autokleebised!

Autokleebised – soodne võimalus muuta oma sõiduki välimust! Kleebiskiledega katmine kaitseb autot ka kriimustuste jm keskkonna mõjude eest.

Omame pikaajalist kogemust autode kleepimisel ja kasutame selleks kvaliteetseid kleebiseid, seetõttu saame ka pakkuda 3M MCS garantiid.

Pakkumise küsimiseks palun saada oma neljarattalisest sõbrast meile foto ning juhul kui on, siis ka nägemus kujundusest.

Soovi korral saame alati pakkuda omapoolset asjatundlikku disainilahendust.

Seejärel saadame Teile omapoolse pakkumise koos kujunduse eelvaatega.

Infoks: kleebised saab autole paigaldada üksnes juhul kui kleebiste alune pind on korralik ja ei ole roosteplekke. Vastasel korral tulevad kleebised sealt hiljem maha koos värviga.

 


Detailne info

:

Auto reklaamkleebised

Autode reklaamkiled

Auto-reklaamkleebised valmistame kvaliteetsest ning kauapüsivast kleebiskilest, millele anname üldjuhul 3 aastase garantii.

Sõiduki kleepimise puhul soovitame kõigepealt mõtelda, mis saab olema kleebise eesmärk – mis sõnumit ja kellele soovite kujunduse abil edasi anda. Kleepimisvõimalused on piiramatud – alates pisikesest logost või mailiaadressist auto värvi muutmiseni välja.

Vajalik info pakkumise tegemiseks: kui pikaks ajaks on soov kleebis sõidukile paigaldada (kas ajutine või pikaajaline),  sõiduki mark ja mudel, kogus, olemasolu korral teiepoolne kujundus/idee. Allpool leiate erinevate autotüüpide kleebistega katmise mahud. Lisage päringusse ka oma soovitud versioon.

Hetkel kehtib ka reklaamimaksuga maksustamisel põhimõte, et autokleebised ei kuulu reklaamimaksu alla. See annab ettevõtetele suurepärase võimaluse oma logod ja muu vajalik info sõidukile kanda.

Kleebised on kasulikud ka veel sellepoolest, et kaitsevad auto värvi, eriti sel juhul kui auto on suures osas kleebistega kaetud. Hiljem kui autot müüte, saab kleebised lihtsasti eemaldada ja värv on nagu uus. Pakume ka kleebiste eemaldamise teenust.

Selleks, et saaksime teile kiirelt parima pakkumise teha palun lisage päringusse soovitud kiletamise ulatus (versioon 1-6).

Alljärgnevalt toome välja visuaalselt kiletamise mahu, valige palun enda soovitud maht, seejärel saame juba pakkumise teha.

SÕIDUAUTO KLEEBISED – vali millises ulatuses sõiduautot kiletada soovite. 

Sõiduki kleebised vers 1

Sõiduk vers 1

Sõiduki kleebised vers 2

Sõiduk vers 2

Sõiduki kleebised vers 3

Sõiduk vers 3

Sõiduki kleebised vers 4

Sõiduk vers 4

Sõiduki kleebised vers 5

Sõiduk vers 5

Sõiduki kleebised vers 6

Sõiduk vers 6

MAASTURI KLEEBISED – vali millises ulatuses maasturit kiletada soovite. 

Maasturi kleebised vers 1

Maastur vers 1

Maasturi kleebised vers 2

Maastur vers 2

Maasturi kleebised vers 3

Maastur vers 3

Maasturi kleebised vers 4

Maastur vers 4

Maasturi kleebised vers 5

Maastur vers 5

Maasturi kleebised vers 6

Maastur vers 6

VÄIKEBUSSI KLEEBISED  – vali millises ulatuses väikebussi kiletada soovite.

Autokleebised ver 1

Kaubik – vers 1

Autokleebised ver 2

Kaubik – vers 2

Autokleebised ver 3

Kaubik – vers 3

Autokleebised ver 4

Kaubik – vers 4

Autokleebised ver 5

Kaubik – vers 5

Autokleebised ver 6

Kaubik – vers 6

VÄIKEKAUBIKU KLEEBISED – vali millises ulatuses väikekaubikut kiletada soovite. 

Väikekaubik – vers 1

Väikekaubik - vers 2

Väikekaubik – vers 2

Väikekaubik - vers 3

Väikekaubik – vers 3

Väikekaubik - vers 4

Väikekaubik – vers 4

Väikekaubik - vers 5

Väikekaubik – vers 5

Väikekaubik - vers 6

Väikekaubik – vers 6

FURGOONAUTO KLEEBISED – vali millises ulatuses furgoonautot kiletada soovite. 

Furgoonauto kleebiste versioon 1. Kus siis autole on paigaldatud üksnes info ja logo väikeses mahus.

Furgoon – vers 1

Furgoon – vers 2

Furgoon – vers 3

Furgoon – vers 4

Furgoon – vers 5

Furgoon – vers 6

Autokleebised - värvikaart

Autokleebised saad tellida pildil toodud värvidega või siis saab ka printida teie soovitud värvi.

Detailne info

:

Autode ülekleepimine

Autode ülekleepimine – anna autole uus välimus!

Suur värvitooni valik! Autode ülekleepimine annab võimaluse muuta oma auto välimust!  Leiab midagi igale maitsele roosast kuni matt mustani ning võimalus oma imagot muuta kas või kord nädalas ilma sõiduki originaalvärvi kahjustamata.

Kindel kaitse ning lihtne hooldada! Kile kaitse Teie sõiduki värvi nii UV kiirguse kui väiksemate kriimude eest. Üleni kiletatud sõiduk näeb ka aastate pärast peale kile eemaldamist välja nagu oleks alles müügisaalist välja sõitnud. Omame erinevate tootjate paigaldaja sertifikaati. Tootja garantii!

Auto värvi muudetakse enamasti põhjusel, et tegemist on operatiivsõidukiga või on vaja auto/kaubik saada ettevõtte värvidesse. Igapäevaelust võime näitena tuua politsei, kiirabi, taksod, piirivalve.

Üldjuhul kasutame 3M 180CV2 kile. Erinevate värvide puhul on võimalus kasutada ka 3M 100 seeria kilet.

Sellistele töödele anname ka piisavalt pika garantii. Vajadusel vormistame ka 3M MCS garantii. Mille puhul, siis 3M tagab garantii.

 

Hinnapakkumise saamiseks vajalik info: auto mudel, kujundus/idee

 

Saada kohe päring!


Detailne info

:

Autopesu kleebistega autole

Kleebisreklaami pesujuhend

Autopesu kleebistega autole – miks ja kuidas teha õigesti?

Kuidas teostada autopesu õigesti ilma kleebiseid kahjustamata?

Kuna turul on palju erinevaid survepesureid, mille surved on erinevad, tuleb tähele panna järgmisi asju: kui pestakse kilega kaetud pindu siis vee rõhk ei tohi tõusta üle 80 kg/cm2. Vee temperatuur peab olema 65-80 C.

Survepesur peab asetsema 40 cm kaugusel puhastatavast pinnast. Ära suuna veejuga kleepkile serva alla- suuna see külje pealt kilele (risti kile pinnaga).

Juhtudel, kui veerõhk või temperatuur on liiga kõrge,  vett pihustatakse liiga lähedalt või kui vett pritsitakse kile serva alla, on kile lahti tulemise risk väga suur.

Et vältida eelpool loetletud probleeme on parem eelnevalt eemaldada rasv nii, et mustus tuleb lahti ja peale seda pesta pinda väiksema surve ja jahedama temperatuuriga.

 


Detailne info

:

Alternatiivne toode

Autokleebised

Autokleebised, rentokil autol.

Autokleebised valmistame kvaliteetsest ning kauapüsivast kleebiskilest, millele anname üldjuhul 3 aastase garantii.

Sõiduki kleepimise puhul soovitame kõigepealt mõtelda, mis saab olema kleebise eesmärk – mis sõnumit ja kellele soovite kujunduse abil edasi anda. Kleepimisvõimalused on piiramatud – alates pisikesest logost või mailiaadressist auto värvi muutmiseni välja.

Vajalik info pakkumise tegemiseks: kui pikaks ajaks on soov kleebis sõidukile paigaldada (kas ajutine või pikaajaline),  sõiduki mark ja mudel, kogus, olemasolu korral teiepoolne kujundus/idee. Allpool leiate erinevate autotüüpide kleebistega katmise mahud. Lisage päringusse ka oma soovitud versioon.

Hetkel kehtib ka reklaamimaksuga maksustamisel põhimõte, et autokleebised ei kuulu reklaamimaksu alla. See annab ettevõtetele suurepärase võimaluse oma logod ja muu vajalik info sõidukile kanda.

Kleebised on kasulikud ka veel sellepoolest, et kaitsevad auto värvi, eriti sel juhul kui auto on suures osas kleebistega kaetud. Hiljem kui autot müüte, saab kleebised lihtsasti eemaldada ja värv on nagu uus. Pakume ka kleebiste eemaldamise teenust.

Selleks, et saaksime teile kiirelt parima pakkumise teha palun lisage päringusse soovitud kiletamise ulatus (versioon 1-6).

Alljärgnevalt toome välja visuaalselt kiletamise mahu, valige palun enda soovitud maht, seejärel saame juba pakkumise teha.

SÕIDUAUTO KLEEBISED – vali millises ulatuses sõiduautot kiletada soovite. 

Sõiduki kleebised vers 1

Sõiduk vers 1

Sõiduki kleebised vers 2

Sõiduk vers 2

Sõiduki kleebised vers 3

Sõiduk vers 3

Sõiduki kleebised vers 4

Sõiduk vers 4

Sõiduki kleebised vers 5

Sõiduk vers 5

Sõiduki kleebised vers 6

Sõiduk vers 6

 

 

 

 

 

MAASTURI KLEEBISED – vali millises ulatuses maasturit kiletada soovite. 

Maasturi kleebised vers 1

Maastur vers 1

Maasturi kleebised vers 2

Maastur vers 2

Maasturi kleebised vers 3

Maastur vers 3

Maasturi kleebised vers 4

Maastur vers 4

Maasturi kleebised vers 5

Maastur vers 5

Maasturi kleebised vers 6

Maastur vers 6

 

 

 

 

 

VÄIKEBUSSI KLEEBISED  – vali millises ulatuses väikebussi kiletada soovite.

Autokleebised ver 1

Kaubik – vers 1

Autokleebised ver 2

Kaubik – vers 2

Autokleebised ver 3

Kaubik – vers 3

Autokleebised ver 4

Kaubik – vers 4

Autokleebised ver 5

Kaubik – vers 5

Autokleebised ver 6

Kaubik – vers 6

 

 

 

 

 

VÄIKEKAUBIKU KLEEBISED – vali millises ulatuses väikekaubikut kiletada soovite. 

Väikekaubik – vers 1

Väikekaubik - vers 2

Väikekaubik – vers 2

Väikekaubik - vers 3

Väikekaubik – vers 3

Väikekaubik - vers 4

Väikekaubik – vers 4

Väikekaubik - vers 5

Väikekaubik – vers 5

Väikekaubik - vers 6

Väikekaubik – vers 6

 

 

 

 

FURGOONAUTO KLEEBISED – vali millises ulatuses furgoonautot kiletada soovite. 

Furgoonauto kleebiste versioon 1. Kus siis autole on paigaldatud üksnes info ja logo väikeses mahus.

Furgoon – vers 1

Furgoon – vers 2

Furgoon – vers 3

Furgoon – vers 4

Furgoon – vers 5

Furgoon – vers 6

 

 

 

 

 

Autokleebised - värvikaart

Autokleebised saad tellida pildil toodud värvidega või siis saab ka printida teie soovitud värvi.

 


Detailne info

Materjal: Polümeersed reklaamkiled, nii prindiga kui ilma.
Tarneaeg: 3-10 tööpäeva

Tikkimine

Masintikand – valmistatakse automaatreziimiga tikkimismasinal kujundusprogrammi järgi. Programm valmib konkreetse originaalmaketi alusel, mis loob kujutise teatud pistete arvuga. Pistete arv ja tikandi motiivi pindala määravadki tikandi maksumuse.

Tikandi eelis trükimustri ees, et see on vastupidav mehaanilistele mõjutustele ning tikand jääb rõiva pinnal reljeefne ja selgemate piirjoontega.

Hinnapakkumise koostamiseks on oluline teada logo suurust, kogust (minimaalne kogus 40 tk) ning kujundust. Kui see info olemas saame teile teha pakkumise.

Tellimuse täitmise tähtaeg on üldjuhul 3-5 tööpäeva

Saatke meile hinnapäring.Tikkimine, logo tikkimine

Ohutusvestid

Ohutusvestid

Pakume ohutusveste Teie valitud logo või sõnumiga. Ohutusveste on kollast ja oranži värvi, mis on varustatud kahe helkurribaga eest ja tagant. Kinnitatav takjakinnitusega. Ohutusvestid sobivad päeval oma kohal olekust märkuandmiseks tänu erksatele toonidele kui ka öösel on helkurribadega tagatud nähtavus sõidukijuhtidele. Suurused on L, XL ja XXL. Materjal 100% polüester.

Üldjuhul trükime logo vestidele rinnale ja seljale. Vastavalt teie soovile võime ka muid variante trükkida.

Hinnapakkumise tegemiseks palun saatke logo, mida vestile soovite ja vestide arv.

Väiksemad kogused on mõistlik trükkida kuumpress tehnoloogias, suuremad aga siiditrükis. Saatke oma päring ja teeme konkreetse pakkumise vastavalt Teie vajadustele!

NB HELKURVEST on kohustuslik maanteel autost väljudes nii valgel kui pimedal ajal!


Detailne info

:

Freesimine

Freesimine on suure tootlikkusega ja eriti levinud töötlusviis nii metallide kui ka puidu puhul.

Freesimine – teostame freesi paljudele erinevatele materjalidele, mis on  paksusega kuni 50mm (pleksiklaas, vineer, MDF ehk puitkiudplaat, erinevad alumiiniumid, PVC jpm)

PVC on soodne, vastupidav ja lihtne kasutada.

Pleksiklaas omab head temperatuuritaluvust ning UV-stabiilsust, samuti on see kriimustuskindel ning seda on lihtne poleerida.

Peamised kasutusalad freesitud detailidel on reklaaminduses kuid hea fantaasia korral võite kasutada freesitud detaile mistahes elualal. Hoonete sisekujunduselementidena, seinalogo kaunistama sinu ettevõtte siseruume jne.

Hinnapakkumise tegemiseks vajame järgmist infot:  freesimist vajava detaili joonist (vektorgraafiline), mis materjalist soovite detaile, mis koguses ja mõõtudes.

Tutvu kasutusvõimalustega ja küsi hea pakkumine!


Detailne info

:

Infostendid

Reklaam- ja infostendid igaks ürituseks!

Infostendid on edu võti! Kliendiga suhtlusel omab visuaalne kommunikatsioon väga olulist rolli. Uudistooted, parimad pakkumised, märkimisväärsed üritused – kliendi jaoks olulisele aegsasti viidata on infovahetuse protsessis võtmetähtsusega. Informatiivsed  ja ajakohased viited aitavad parandada kliendi üldist ostukogemust.

Meie valmistame laias valikus erinevaid info- ja reklaamstende. Võttes arvesse just soovitud stendi otstarvet ja Teie soovitud kujundust.

Koostame vastavalt teie soovitud mõõtudele ja stendi otstarbele joonised/kujudnuse ja hinnapakkumise.

Hinnapakkumiseks vajalik info: stendi kasutuskohta, stendi eesmärki ja stendi mõõte. Kui teil on materjalide osas enda eelistusi, siis lisage ka need nt klaas vs pleksiklaas, metall vs alumiinium jms.

NB!  Kui teile pakub huvi mõni konkreetne infostend, mida ei õnnestunud meie lehelt leida, võtke meiega ühendust ja leiame kindlasti teile sobiva lahenduse.


Detailne info

Tarneaeg: 1-2 nädalat

Käepaelad

Käepalade trükk

Käepaelad – kasutusvõimalusi on lõpmatult!

Käepaelad – neid on hea kasutada  erinevatel üritustel või muudes projektides sissepääsupiletitena, osavõtjate tähistamiseks, erihüve saajate tähistamiseks, edasi-tagasi alale sissepääsu tagamiseks, mitmepäevapiletina, loosimiste läbiviimiseks jne. 

Valik:

 • PABERKÄEPAELAD (spetsiaalne vee-ja rebimiskindel materjal, järjestikused seerianumbrid, lahtirebimatu ühekordne kleebis)
 • PLASTIK- JA VINÜÜLKÄEPAELAD (paberpaeltega võrreldes pikaajalisem materjal, vee-ja rebimiskindel, ühekordselt suletav plastik-trukk)
 • TEKSTIILKÄEPAELAD (kõige pikaajalisemad, soliidsed, venitamis- ja veekindlad, oma disain)
 • PVC PAELAD (vastupidavad, soliidsed, rebimiskindlad, kujundused mitmevärvilised, paberpaeltest paksem ja libedama pealispinnaga materjal)
 • SILIKOONKÄEPAELAD (korduvkasutatav, võimalik sisse pressida või trükkida soovitud kujundus/sõnum, mistahes värvitoonid)

Sobib väga hästi erinevatele üritustele pääsmeteks!

Hinnapakkumise tegemiseks vajalik info: kogus, materjal, kujundus/idee

Küsi pakumist!

 


Detailne info

Minimaalne kogus: 200tk
Tarneaeg: kuni 3 nädalat

Alternatiivne toode

Seinalogo

Freesitud tähed
Freesitud tähed freesitud tähed Freesitud tähed

3D logo kaunistama ettevõtte siseruume!

Meie käest on võimalik tellida ettevõtte kontori siseruume kaunistama eriline 3D logo!

Seinalogod on valmistatud erineva paksusega läbipaistvast akrüülklaasist, PVC’st või pleksiklaasist . Tähed ja logo on eraldi välja freesitud. Detailide tagumisele pinnale paigaldatakse värviline reklaamkile, mis annab tähtedele kauni 3D efekti ja värvi.

Logo saab kinnitada seinast väikesele distantsile ning selleks kasutatakse spetsiaalseid dekoratiivseid distantspukse. Distantspuksid on valmistatud roostevabast terasest.

Tähed, logod ja sildid saab kinnitada sobivale pinnale kahepoolse teibi või distantspoltide abil, mis jääb välja paistma äärmiselt stiilne!

Hinnapakkumise tegemiseks vajalik info:  logo (võimalusel vektorgraafiline fail), mõõdud, materjali paksus, kinnitus

Räägi meile oma ideest ning saada päring!


Detailne info

Tarneaeg: 7-10 tööpäeva

Küsi pakkumist soovitud tootele

NIMI
Ettevõtte nimetus
Email
Telefon

PÄRINGU SISU
LISA MANUS