Uksesildid

Uksesildid
Uksesildid Graveeritud sildid uksesildid uksesildid Uksesildid

Uksesildid  Teie soovile vastavalt!

Uksesildid – selle all mõtleme kõikvõimalikke silte, mis kontorihoonetes seinadel ja ustel paiknevad. Pakume väga laias valikus erinevaid lahendusi ettevõtete viidasüsteemidest kuni esindussiltideni, mida kasutada ruumikujunduselementidena.

Kasutusel olevate materjalidena on olemas erinevad alumiiniumprofiilid, värviline orgaaniline klaas, dekoratiivse pinnatöötlusega alumiiniumkomposiit, erinevad plastikud (graveerimisplastik, PVC) ja kleebised.

Tekste ja kujundeid on võimalik ka graveerida erineva paksuse ja värvitooniga graveerimisplastikule. Sellised sildid on oma olemuselt tugevad ja kulumiskindlad ning leiavad kasutust eelkõige väiksemate siltide puhul, millel info tihti ei vahetu.

Erinevaid ja originaalseid võimalusi pakuvad kombineeritud lahendused. Oleme alati nõus pakkuma asjakohast nõustamist nii kujundamise, teostuse kui paigalduse osas ning hilisemat tuge uksesiltide ja infosüsteemide tekstide vahetamisel.

Levinuimad uksesildid on valmistatud vahetatava sisuga alumiiniumprofiilist (v.t juuresolev pilt), kõrgus üldjuhul 25 või 45 mm, mille peal tekst 3M kleebiskilena.

Hinnapakkumise koostamiseks vajame Teie poolset infot soovitava kujunduse, koguse ning mõõtude kohta.


Detailne info

Minimaalne kogus: 20tk
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva

 

Küsi pakkumist soovitud tootele

NIMI
Ettevõtte nimetus
Email
Telefon

TEIE PÄRINGU SISU