Lippude print

Autolpiiude print Reklaamlipud

Reklaambännerid – prindime vastavalt sinu soovile lipu või bänneri!

Valmistame vastavalt teie soovile reklaambännerid, reklaamlippe, mastilippe, logolippe, majalippe, kandelippe, tuulelippe, rannalippe jne.

Üldjuhul on lippude materjaliks õhuke ilmastikukindel lipukangas (115g, 100% polüester). See on kerge materjal, mis märjaks saades ei anna värvi, kuivab kiiresti ning lehvib tuules ülima kergusega.

Lipukangast on võimalik trükkida ka reklaambännereid erinevates mõõtudes.

Saatke meile oma päring, märkige sinna kui suurt lippu/reklaambännerit soovite, milline võiks olla järeltöötlus kangale (öösid, tunnelid, õmblused, mastilipu kinnitused vms) ja mis koguses oleks teil lippe/bännereid vaja.

Kui meil on teie poolne info olemas saame teha teile kiirelt hea hinnaga omapoolse hinnapakkumise.

Vaata täpsemat infot lippude print.


Detailne info

:

Laiformaat print

Laiformaat trükk – suuremõõduline trükis!

Laiformaat trükk on üks digitrüki liikidest. Trükki teostame rullmaterjalidele ecosolvent ja otse tootele või plaadile uv-värvidega. Materjalideks on lisaks paberile ka kleebis, PVC-kangas, PVC-plaat, tapeet jne.

Kõige rohkem on laiformaat trükk vajalik välireklaamis, aga kuna võimalused on väga laiad, siis on talle leitud ka palju muid kasutamisvõimalusi.

PVC kangasbanner  – enamasti kasutatakse nii sise/välireklaamidena. Rahvakeeli reklaambanner. PVC kangasbanneri eelis on see, et seda saab hästi transportida. Rullid kokku ja paned autosse. Tugeva plastiku puhul on alati vaja mingit suuremat kaubikut.

PVC võrkbanner – muus osas sama, mis PVC kangasbanneril kuid kasutatakse suuremate välireklaamide puhul, kus tuul võib tavalise PVC kangasbanneri minema viia. Võrkbanneril on augud sees, mille tõttu pääseb tuul läbi.

Roll-UP-de reklaamid – Paksem PVC kangas.

Ruutmeetri hind al 10 eur .- + km


Detailne info

:

Kleebiste valmistamine

Kleebiste trükk
Kleebiste trükk

Kleebiste valmistamine ja trükkimine on meie tööks igapäevaselt. Trükime kleebiseid Eco Solvent printeriga Roland VS 540.

Lähtuvalt teie vajadusele saame soovitada teile sobiva kleebise margi. Kleebiste valmistamine – olenevalt kleebise kasutamise otstarbest oskame soovitada, kas on sobivad lamineeritud kleebised või siis juba ilma lamineerimiseta.

Lamineeritud kleebis on kulumiskindel, ehk siis iga kriimustus ja kemikaaliga kokkupuude ei kahjusta kleebise värvipinda.

Selleks, et saaksime teha teile sobivaima hinnapakkumise palume järgmist infot: 

Kasutusotstarve;

Kogus ja mõõdud;

Kujundus (kui ei ole, siis palume see ära märkida, siis saame ka sellele pakkumise teha)


Tööde teostamise tähtaeg on 1-5 tööpäeva.  Suuremate tööde puhul tarneaeg kokkuleppel.

Kiirtöö korral lisandub hinnale kiirtöö erihind. Kui ikka on väga kiire, siis andke teada ja vaatame, kas saame oma tootmises midagi ette võtta, et teie soov täita.

 


Detailne info

:

Vaata lisaks:

 

Küsi pakkumist soovitud tootele

NIMI
Ettevõtte nimetus
Email
Telefon

TEIE PÄRINGU SISU