Logoteip

Logoteip on suurepärane võimalus pakendeid markeerides reklaamida oma ettevõtet. On kohe silmatorkav ja meeldejääv! Trükime kliendi logo ja sõnumiga pakketeippi (liimiga).

Logoteibi minimaalne tellimise kogus on 36 rulli, sellest kogusest alates läheb hind normaalseks. Esma telllimusel tuleb arvestada matriitside kuluga, mida järgnevatel kordadel tasuda ei tule kui teibi kujundus on sama.

 

Markeerides oma kaste ja pakendeid oma logoteibiga, tõstate kindlasti ka ettevõtte usaldusväärsust.

Pakketeibi paksus: 25, 28, 32mic

Pakketeibi laius: 50 mm

Rullis: 66 m

 


Detailne info

Minimaalne kogus: 36 rulli
Tarneaeg: ca 2,5 nädalat

Küsi pakkumist sarnasele tootele

NIMI
Ettevõtte nimetus
Email
Telefon

PÄRINGU SISU
LISA MANUS


Fatal error: Uncaught exception 'wfWAFStorageFileException' with message 'Unable to verify temporary file contents for atomic writing.' in /data01/virt8901/domeenid/www.reklaamitootja.ee/htdocs/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:30 Stack trace: #0 /data01/virt8901/domeenid/www.reklaamitootja.ee/htdocs/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(497): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/data01/virt890...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig() #2 {main} thrown in /data01/virt8901/domeenid/www.reklaamitootja.ee/htdocs/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 30